Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Nastavení Wi-Fi routeru s ADSL modemem (SMC7904WBRB)

Nastavení Wi-Fi routeru s ADSL modemem (SMC7904WBRB)

Jarek (2.8.2005 19:31:28)

Koupil jsem si Wi-Fi router s ADSL modemem od 3comu, nešel, po kontaktu podpory ISP (dvakrát), podpory 3comu a prohledání těchto fór jsem modeme správně nastavil, resetoval, odzkoušel zapnutí a vypnutí různých funkcí, firmware, zkontroloval kabeláž a odzkoušel různé kabely, atd. I tak to nefungovalo a s techniky jsme se shodli, že chyba je asi v ADSL modemu. V tom balení navíc chyběla kabeláž, tak to bylo o důvod víc, proč by to nemuselo být ok. Modem s routerem mám teď od SMC. Do splitteru je to připojené RJ-11kou, služba jako tak funguje s předchozím USB ADSL modemem Alcatel SpeedTouch 330. Zařízení ale na ADSL nijak nereaguje, router i počítač je po resetu, DSL ikona při startu poblikne. Nastavené to je korektně, ale pořád nic, že by něco v Alcatel splitteru ? Se stavěním sítí (LAN i WLAN) mám určité zkušenosti, ale teď Vás všechny prosím o radu. Děkuji

Anonym (2.8.2005 19:55:15)

1. máš synchronizaci? 2. jakého máš ISP? 3. je to annexA nebo annexB modem? až zodpovíš tyto otázky,tak ti poradím dále.

Anonym (2.8.2005 20:07:08)

1. synchronizaci čeho myslíš prosím ? 2. Volný 3. AnnexB děkuji moc

Anonym (2.8.2005 20:41:28)

Myslím synchronizaci modemu s DSLAM.

Anonym (2.8.2005 20:48:26)

ano on ten modem se tváří jako že tam do něj ADSL linka není připojena, kdežto se stejnou kabeláží (je to ta od nového modemu) je to ok připojeno teď přes starý modem

Anonym (2.8.2005 21:04:09)

Pak bude asi problém v modemu.Zkus se obrítit na prodejce.

Jarek (2.8.2005 21:13:53)

No ale jeden modem už doma byl a s tím, že je vadný byl vrácen. Vzal jsem tento nový od SMC, podle deklu a firmware to asi bude mít něco společného, ale že by byl zase vadný. Ještě se zeptám jestli by to nemohlo byt v tom splitteru od Alcatelu, třeba že by to posílání signálu bylo nějaké nestandardní (i starý modem po vypojení kabelu už na znovupřipojení nereaguje a musí se resetovat komp, i když to je asi věc modemu), i když to asi ne.

Anonym (23.11.2005 07:34:45)

mám ten modem jede mi dobře ale nemáte někdo návod v češtině?