Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Problém s WEP u D-LINKu DWL2000AP+

Problém s WEP u D-LINKu DWL2000AP+

LAMA (16.8.2005 21:35:15)

Dobrý den, omlouvám se za offtopic, ale trošku ontopic to je :D - chci přesto připojit notebook k ADSL. Můj problém spočívá v tom, že pokud na APčku vypnu WEP a dám "Open system" vše šlape jako hodinky, pokud zapnu WEP a nechám APčko na "Open system" vše taky jede, ale pokud přepnu na "Shared Key" nic prostě nefachá. Pokud to chápu, tak shared key je k tomu, aby se tam nikdo nenapíchl, pokud je tam open system kdokoliv se může napíchnout. Pokud se pletu- nemohl by mi někdo plz tyhle pojmy vysvětlit a nějak pomoct. Sem wi-fi lama :-(. Dík za pomoc LAMA BTW co říkáte na ten D-LINK celkově?

LAMA (17.8.2005 00:36:16)

heh tak vám děkuju - poradil sem si sám :))

LAMA (21.8.2005 17:01:23)

soudruzi, nechi tady znečišťovat forum, tak se zeptám tady: Chci se zeptat když mám 802.11g AP a na tom běží 802.11b notebook, který je tak daleko, že maximální rychlost na něm je 1mbps a chtěl bych připojit PC s kartou 802.11g, které bude od AP v takové vzdálenosti, že bude moc jet FULL SPEED (tzn 54mbit), tak nebude to ten notebook spomalovat, nebo je to nezávislé a jeden může jet 1mega a druhej 54mega?