Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > LINKSYS WAG54G-FR

LINKSYS WAG54G-FR

FL (20.8.2005 21:21:39)

Tento modem/router jsem dnes zkoušel připojit na ADSL a nepodařilo se mi to. Všechno mám? správně nastavené. Jenom mě napadlo jestli se nejedná o ANNEX A - to by bylo asi špatné? Zařízení jsem zzakoupil u firmy PIXMANIA - proto asi FR. Nemáte s tím někdo zkušenost, kde by mohl být probém, případně řešení. Přes modem ze samoinstalačního balíčku ČT jsem se připojil bez problémů. Díky

TomM (20.8.2005 22:54:38)

no prooser je v tom, že ten tvůj modem je annex a, kdežto teď všecky linky běží na annex b.

Nargon (20.8.2005 23:15:25)

Z jeho postu vypliva ze nevi jestli je to A nebo B. Takze nejlepsi zpusob kontroly, koukni na modem, urcite tam bude ledka typu Synch, synchronizace s dslamem, pokud sviti (predpokladam ze takhle je oznacen stav bez chyb) tak je to urcite B. Pokud blika nebo nesviti tak to muze byt A.

FL (21.8.2005 22:56:50)

To TomM/Nargon: Tak teď jak z toho, když to bude ANNEX A? Je to záležitost hardwarová nebo softwarová? Nebo mi poradíš ať toho linksyse vyhodím! V každém případě díky a reakci

Nargon (21.8.2005 23:22:31)

Je to Harwarova zalezitost. Pokud je to A, tak ho muzes maximalne tak pouzit jako tezitko nebo ho vyhodit.

TomM (22.8.2005 00:34:49)

přesně tak, je to HW záležitost, takže jedinné řešení ten modem vyhodit