Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > D-LINK ADSL Router DSL-564T

D-LINK ADSL Router DSL-564T

Tringo (29.8.2005 13:14:40)

Nemáte někdo zkušenost s tímto routerem , dočetl jsem se že to je ADSL modemem a 4-Portovým 10/100Mbps Switchem děkuji za informace

Anonym (29.8.2005 18:17:09)

Popis: ADSL router s integrovaným Annex B (digitální telefonní linka, ISDN) ADSL modemem a 4-Portovým 10/100Mbps Switchem Vlastnosti: Obsahuje 1 port ... ADSL směrovač plus přepínač se 4 porty, Annex B Tyto směrovače kombinují internetovou bránu a ADSL modem. Umožňují jak v soukromé oblasti, tak v oblasti SoHo, společné využití jednoho ADSL připojení přes jeden ISP účet, a to až pro 253 uživatelů současně. Zařízení podporuje download rychlostí až 8 Mbit, u upstreamu může být dosaženo až 1,5 Mbit. Díky upgradu firmwaru jsou kompatibilní s ADSL-2+, a tak disponují vybavením i pro budoucí technologie. Pro rozšíření sítě mají DSL-564T a DSL-504T přepínač se 4 porty 10/100Mbit. Zařízení podporují paušální platby nebo platby za dobu připojení. Integrovaný firewall s filtrováním portů Vás účinně ochrání před hackery. Prostřednictvím funkce pro zřízení virtuálního serveru je jednotlivým FTP, webovým a herním serverům pro více uživatelů umožněno společné využití jedné jediné navenek viditelné IP adresy. Přitom zůstávají server a pracovní stanice ochráněny před neoprávněným přístupem. Pro snadné a stabilní spojení mezi heterogenními standardizovanými síťovými zařízeními podporují tyto směrovače UPnP. Díky vícejazyčnému webovému instalačnímu rozhraní v němčině, italštině, francouzštině, španělštině a angličtině je instalace velmi snadná. Technická specifikace DSL-564T Annex B/DSL-504T Annex A ADSL standardy: ANSI T1.413 vydání 2; ITU G.992.1 (G.dmt), příloha A/B; ITU G.992.2 (G.lite), příloha A/B; ITU G.994.1 (G.hs) ADSL2 standardy (možný upgrade firmware): ITU G.992.3 (G.dmt.bis), příloha A/B; ITU G.992.4 (G.lite.bis), příloha A/B ADSL2+ standardy (možný upgrade firmware): ITU G.992.5, příloha A/B Stačí ti to?

Tringo (29.8.2005 22:47:23)

dík za info které jsem četl , mě šlo o to zda ho někdo provozuje a jak se chová , vypíná se ? přehřívá se ? vypadává signál ? .... a nebo něco jiného