Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > PPP disconected

PPP disconected

delcop (14.9.2005 10:29:15)

Zdravím! Pořídil jsem si Alcatel ST510i a internet expres a nemohu rozjet internet... Po spuštění průvodce a nastavení modemu se mi píše PPP disconected a vypadá to, že nemám přiděleny ani žádné DSN adresy.. Nevíte, co s tím? nepošlete mi někdo funkční nastavení toho modemu? Heslo a jméno bych samozřejmě zadal své!

ZuBr (14.9.2005 11:03:10)

Jestli jste to dělal včera, tak já měl stejný problém a to mám Expres docela dlouho. Myslím si, že to byl kix ČTc. Dneska ráno vše v pohodě běhalo. Router normálně komunikaval s ústřednou ale internet do toho netekl a netekl. Omnlouvám se, ale moc těmto věcem nerozumím, tak to popisuju jako lama. Jinak to byla lokalita Praha 13. ZuBr

Killer (14.9.2005 11:15:44)

No jo, vcera byl maxi vypadek netu (Internet Express) v Praze a Strednich Cechach. Ja jsem schvalne jel vcera autem, zbych byl doma driv a mohl hrat onlinovku a prd. Dneska rano uz to zase slo.

DELCOP (14.9.2005 12:14:50)

Jo uz je to vyresene... Dostal jsem balicek asi jeste ze starych zasob a tam me odkazovaly na nastaveni PPPoA, ale spravne ma byt PPPoE. Uz mi to jede... :-)