Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Nemuzu se dostat na webove rozhrani modemu Zyxel 650R-33

Nemuzu se dostat na webove rozhrani modemu Zyxel 650R-33

Wesp (14.9.2005 11:12:34)

Ahoj, kdyz pripojim modem k sitovce, tak mi komp zahlasi ze je omezeno nebo neni zadne pripojeni. TCP protokol mam nastaven dle podkladu od GTS. zkousel jsem ping a nic. Uz fakt nevim.

Nargon (14.9.2005 11:53:19)

Tak: 1) podivej se na sitovou kartu a ten modem, u obou by mela bejt nejaka kontrolka, ktera hlasi jestli je to spojeny nebo ne. Tak se podivej jestli na obu stranach je vse ok, to by mela svitit. Pokud nesviti takvytahni sitovej kabel a znova ho tam zacvakni. 2) TCP protocol nenastavovat zadej tam prijem IP a DNS z DHCP serveru. Modem ma urcite ve standartnim nastaveni DHCP server zapnuty, takze pocitaci ip prideli. 3) start -> spustit -> cmd -> ipconfig a do internetovyho prohlizece zadej adresu co se ti vypsala u Brany. Pokud to stale nepujde, tak zkus jinej sitovej kabel, reset modemu do default nastaveni (postup popsan v manualu), a nakonec reklamaci modemu.

Tandy (15.9.2005 07:43:33)

Pokud mu to zahlasilo ze ma omezene pripojeni tak mu to prave nepridelilo ip adresu . doporucuji zkusit nastavit rucne IP adresu , masku a bránu pripadne dnska.