Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > AlcatelSpeedtouch 510i(v4) - device could not be found

AlcatelSpeedtouch 510i(v4) - device could not be found

Josef (22.9.2005 11:18:58)

Aplikace Dr. Speedtouch opět nemůže najít modem. (nedávno fungovalo v pohodě.) Při diagnostice mi píše, že problém je na mém PC. Přitom vše mi (i ostatním PC za routerem jede ok). Bohužel nemohu ani provést upgrade, protože aplikace pro upgrade modem taky nenajde. V čem je problém? UPnP zapnuto (i ve WinXP). Vypnutí firewallu (na PC i v routeru) nepomůže.

Anonym (22.9.2005 11:44:57)

Mě Dr Speedtouch nefunguje taky, ale trvale. Fungoval mi jen na starý verzi softwaru. Pokud se do modemu vůbec dostaneš, ověř si radši v CLI menu, že máš povolenej přístup k modemu programem DRST (Dr Speedtouch) a že není zakázanej upgrade FW. Někde v tom menu to tam je, neříkám že to pak půjde, ale bez toho to nepůjde určitě.

Josef (22.9.2005 12:46:34)

V modemu ve firewallu to povoleno je. Overil jsem to pres telnet. Ale stejne ho zadna aplikace nevidi.

Jodi (22.9.2005 13:18:13)

Aky je pls ten prikaz... teraz akurat to potrebujem

Jodi (22.9.2005 11:51:55)

Viem ze ked je na routery nieco vypnute tak sa ti DR.Speedtouch ani ostatne aplikacie na router nenapoja... zapinalo sa to cez telnet ale uz si fakt nepamatam co to bolo a aky bol prikaz... skus pohladat cez google nieco nahrani novehgo firmware a pri tom dakde to myslim bolo...

Anonym (22.9.2005 12:25:53)

Anebo se to dá najít v manuálu ke CLI, na oficiálním webu je k mání pro verzi 4.2.x, pro verzi 4.3.x sice není přímo, ale používá se tuším tentýž jako pro Speedtouch 536 (má stejnou verzi CLI). Oba jsou na www.speedtouch.net.nz.

Anonym (25.9.2005 13:05:33)

BTW, s novým fw Dr Speedtouch oficiálně neběhá a ani pro něj nebude udělaná nová verze, protože prej většina těch funkcí je obsažená v novém rozšířeném CLI.