Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Pomoc nastavení CELLPIPE.....

Pomoc nastavení CELLPIPE.....

Drago (16.10.2005 14:05:12)

Zdravim vsechny,mam router Cellpipe 22A-FX,sluzbu Bluetone Classic ADSL.Objednal jsem si samoinstalační balíček,vše jsem udělal podle navodu.Vyplnil sem Login a heslo.Management modemu hlasi,ze je linka aktivni(link up a sviti zelene)ve windows hlasí aktivní pripojeni,ale presto internet nejede.Volal jsem na Help desk ČRa a bylo mi sdeleno,že se musí optat ČTc,jak to vypada.Po zkušenostech s ČTc ovšem nebudu jen tak čekat 3 tejdny,nez se mi mozna nekdo ozve.Chtel sem se tedy poradit,jestli mate nekdo tento router a jestli ste meli podobný problem,popr.jak ste ho resili?Vše je zapojeno spravne,telefon za splitterem funguje bez problemu.PROSIM POMOC.

q (16.10.2005 17:02:30)

Předpokladam, že když jsi mluvil ČRa tak ti řekli jesli jsi se u nich zalogoval, přip s tebou prošli nastaveni modemu. 1) jsi zalogován? 2) dostal modem IP adresu? 3) kam projde trace?

Drago (16.10.2005 17:36:14)

Tak uz nic,dnes mi volali z telekomu a pri tracovani to skoncilo na tretim radku,takze prej to budou resit a ze se ozvou.....diky q za pomoc...