Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Linksys WAG354G (ADSL,Router,WiFi AP)

Linksys WAG354G (ADSL,Router,WiFi AP)

Michal T. (29.10.2005 21:25:02)

Potreboval bych poradit se zarizenim Linksys WAG354G. Mam problemy se zprovoznenim externi anteny. S interni funguje vse jak ma. Problem je, ze kdyz pripojim externi antenu a snazim se k ni pripojit, AP je dostupne, sila signalu je plna, ale tim vse konci. Veskere pokusy o pripojeni se nezdari :o(. Spatne nastaveni klienta mohu vyloucit, jelikoz s interni antenou vse 100% funguje. Tenhle typ zarizeni ma WiFi antenu zabudovanou v sobe + vystup na externi. Predpokladal jsem, ze po zapojeni externi anteny, interni prestane fungovat, ale to se nedeje, pouze se objevi signal i na externi antene, ale prez ni se uz neprihlasim :o(, pricemz interni je stale funkcni a akceptuje pripojujici se klienty. Rad bych se dozvedel co delam spatne?! Nebo se jedna o disfunkci daneho zarizeni a mam jej reklamovat???

vysocan (17.11.2005 21:26:48)

Chystám se na něco podobného o víkendu, doufám, že se vše podaří. Napíšu jak jsem dopadl.

Vysocan (19.11.2005 19:49:18)

Nepodařilo se, mám stejný problém jako ty. Ozvi se, ať vím jestli jsi to nějak vyřešil. + interní antena se podle mě nevypíná, díval jsem se dovnitř.

Tom (25.11.2005 11:42:54)

Zdravim, take bych potreboval vylepsit signal. S wifi jsem novacek. Nasel jsem na jinem foru tenhle popisek od Lovoka: Podle manualu ma AP v modemu 'Transmit power: 18dBm', ktery nelze regulovat, pripada tak v uvahu pouziti maximlane 2dBi anteny, coz ovsem bude nejspise odpovidat antene integrovane, takze si tim clovek moc nepomuze (leda pouzitim smerove anteny). Pouziti silnejsi anteny by znamenalo vyzarovani nad povoleny limit dany narizenim CTU (a Linksys tez v manualu pouziti jeho pridavne 5dBi anteny zakazuje). Musim ale rici ze v tehle vecech se tak nevyznam, tudiz treba placam nesmysly. Tak nevim jestli se nemam pokusit spise shanet antenu k ostatnim sitovkam nez k AP. Kazdopadne prosim napiste jak jste na tom, kdyz na neco prijdu take dam vedet.

vysocan (4.12.2005 22:44:30)

Tak mi se to podařilo rozjet. Lovok má pravdu pokuty jsou. Záleží ale i na kabeláži, konektorech atd. Problém ale je v distribuci šířky pásma pro stanice. Kolega začne stahovat a já se šourám jak na GPRS.

Pirec (5.4.2006 18:56:32)

Nemohol by si napísať ako si to rozbehol ? Mám taký istý problém a neviem čo s tým. Vďaka