Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > ADSL modem nebo wifi router který spočítá data

ADSL modem nebo wifi router který spočítá data

qwido ledvinka (19.11.2005 22:27:38)

Existuje nějaký adsl modem nebo wifi router který mi podle ip adres které se k němu připojují spočítá přenesená data z/do internetu? jde mi o to že se se sousedem dělíme o adsl ale máme limit který když překročíme tak nevíme kdo je na vině...díky PS: mám asus modem TI4631...počítám že ten to asi nezvládne...nebo špatně hledám? data k sousedovi jdou přes WIFI router edimax 7206APB

Anonym (19.11.2005 23:43:03)

Tak si pořiďte každý svou adsl linku a budete mít jasno kolik si kdo stáhne.Dobré účty dělají přátele.

qwido (20.11.2005 13:55:26)

když nemáš co říct tak drž hubu magore

Anonym (20.11.2005 14:15:52)

To je docela problém - na jaře jsme řešili podobný problém a takový modem jsem nenašel a to jsem návodů k různým modemům a různých fór prošel spousty a spousty (ale samozřejmě netvrdím, že 100% neexistuje, možná jsem měl hledat ještě dýl...). Většinou podobný problém na fórech končilo radou: pořiď server (nejlíp linuxový) + vhodný SW, který data spočítá...

petr (20.11.2005 20:29:03)

pokud chces wifi router ktery ti to zpocita tak nejlepsi je wline W4000 je to asi nejlepsi wifi router ktery se da koupit napr (http://www.wificentrum.cz/buxus/generate_page.php?page_id=600&lng=cz) (jedina nevyhoda jede na 11 Mbit) ale pokud chces adsl/wifi router tak z tim ti neporadim