Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Odpojovani site (internetu)

Odpojovani site (internetu)

fil. (27.12.2005 14:03:30)

Poridil jsem si internet FUN 4M od nextry a mam mensi problem (i kdyz myslim ze pripojenim to neni).. Internet bezi treba nekolik hodin bez problemu a najednou z nicehoz nic se sam od sebe odpoji, nenaskoci ani ikonka (mam modem pres ethernet), takze modem pripojen je... jediny zpusob,jak to z provoznit je v sitovych propojenich dat "disable" na tu sit, do ktere je modem priopojen.Takze kdyz necham internet pusteny pres den a nejsem u toho a odpoji se to,tak treba 6 hodin nefunguje internet.Nevi prosim nekdo jak to vyresit ? Na desce mam 2 ethernet adapt. a u obou se mi to stava.

Apik (29.12.2005 00:49:30)

cau taky mi to delalo na dray teky Wigor2500we porad sem nextru otravoval a oni ze nevi co stim,a v nastaveni se taky prepinalo disable enable ale tet mi to bezi v pohode.taky na tom mam 10 compu. a tyhle haluze dost stvou,myslim ze by to chtelo odbornnika

Petr Borecek (29.12.2005 01:08:55)

Mam Fun na platforme Ctc. Na zacatku sluzby pred necelimi tremi roky jsem mel podobny problem. A tenkrat si me prehazovali technici Ctc s tech. podporou od Nextry jak horky brambor. Spatne nastaveni, mate zavirovany Pc a podobne hlouposti, a az po 3 tydnech zjistili ze maji spatne nastaveny porty na DSlanu. Zkus pri vypadku pingnout modem z pc at vis jestli neni problem v sitovce nebo modememu. Jak to bude v poradku nejake ip adresy ven treba dostupnost dns serveru, seznam a uvidis.

Anonym (29.12.2005 09:18:32)

Taky mi to dělalo, ze začátku, pomohly nové ovladače - ale byl to Alcatel Speattouch USB PSTN