Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.

Padani

coner (3.1.2006 14:16:11)

Zdravim secky, mam problem, kdyz pres noc necham pustene stahovani, dejme tomu 1GB, tak priblizne po 500 mb mi spadne net, a po te musim vyRESTORovat cely ADSL, znova vsecko nastavit, a pote si vesele jedu dal, udelalo mi to uz 4x po sobe, a uz me to docela stve furt nastavovat znova, nevite nekdo proc to dela, a hlavne jak tuto zavadu odstranit, diky za odpovedi

coner (3.1.2006 14:16:43)

Jeste jsem zapomnel uvest poskytovatele a adsl, mam IE 1024/256 a modem D-Link 362T

Sorizzo (3.1.2006 17:31:38)

Mám stejnou službu, stejný modem a taky mi to padalo... cca 1měs.. techhelp s tím nic neudělá, sdělí ti, že to není na jejich straně a opravdu není. Poradili mi nastavení DNS, nepomohlo.. Pak restart modemu a komplet ADSL - nepomohlo.. Nakonec jsem změnil progr. na stahování (mimoch. Morpheus, Bearshare aj. freeware jsou podle mě na prd.. ) a funguje to.. Jo a taky jsem PC přestěhoval z jednoho rohu do druhého.. zkus to, možná to helfne.. :o))))

pet007 (5.1.2006 11:10:23)

A cely to predpokladam prenastavujes v modemu - mozna je to chyba v prave v nem, mas sanci si ho s někym na jednu noc vymenit? Jen abys ho na reklamaci nenosil zbytecne...

coner (7.1.2006 12:58:26)

Mno, mam tu jeden, well-asu-800, ale ten je jen USB, a ja mam modem a pocitac 30 metru od sebe :/ a nekdo jinej myslim adsl nepouziva :(

ikgt (8.1.2006 00:22:03)

Pánové, modemy D-Link 362T (Combo) a Aethra (USB) z nabídky telecomu nebrat!!!! jsou broblémy se synchronizací na větší vzdálenost od ústředny, hlavně D-Link je údajně ochuzen o pár součástek!!