Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Jak dlouho trvá u ISDN vypnuti posílání časových údajů

Jak dlouho trvá u ISDN vypnuti posílání časových údajů

Fanda (1.7.2003 20:28:10)

Podle Telecomu prý nemohu kůli tomu mít ADSL. Při ověření čísla 469350665, které je jako hlavní mi to hláší že je špatné číslo, nebo že zadávám vedlejší číslo. S TELECOMEM TO JE NA DLOUHO. Nic se neděje už skoro měsíc.

JOE (16.7.2003 11:52:01)

Vypnutí tarifikace by mělo být tak do týdne od podání žádosti. ADSL přípojce vadí pouze tarifikace 16kHz na analogové lince v konfiguraci časové informace (AOT). To znamená že se do analogové linky při hovoru každou vteřinu generuje signál 16kHz, který ruší přenos ADSL. Tarifikace AOD, tedy zasílání impulsů dle volaného směru (třeba každou minutu), nevadí. Také nevadí jakákoli tarifikace na ISDN, protože se odehrává v D kanále a rušit přenos ADSL nemůže. Takže pokud máte ISDN, není nutné vypínat časovou informaci. Spíše bych to viděl na zadání MSN místo hlavního čísla přípojky. Zkuste zřízení ADSL přes zelenou linku, tam by měli mít možnost zkontrolovatvaše číslo.