Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Velke pingy. Zimou?

Velke pingy. Zimou?

Killer (24.1.2006 19:16:08)

Zdravim, zvedli se mi pingy z 20 na 120ms. Na helplince Telecomu mi rekli, ze je to diky mrazum. To mi prijde ujete. Je to mozne? Pozorujete to nekdo taky? Co maji pak rikat lidi v severskych zemich?

Anonym (24.1.2006 19:53:58)

pingy se zvedly ,pac Telecom porad neco dela!(asi zkousi nove teryfy a vypina nejaky servery,proto ja pretizeny) ale urcite to neni mrazem no fakt to je rofl,rofl:D:D: se musim smat rekni jim at si s tebe nedelaj prcu.cus

pet007 (24.1.2006 20:51:42)

jasně, nové teryfy :) tím to bude... Nevíš náhodou na kom je zkouší? Spíš nějaké momentální přetížení, řekl bych, že se časem spraví samo...

Anonym (24.1.2006 20:02:58)

HAHA vysoky pingy na adsl kvuli mrazum :D LOL

Anonym (24.1.2006 21:04:49)

zavolej znovu s mrazem to nema nic spolecneho, chyba operatora, pokud na pc nemas spyware a viry(trojske kone) bude zavada na strane ct. je treba abys mel firewall (ne integrovany ve win) antispyware a antivir, pokud vse splnujes znovu se ozvi ct, budou prekonfigurovany karty na dslamu.

neo (25.1.2006 07:25:47)

120ms je naprosto OK, u ADSL neni ping garantovaný takže se žádné pomoci nedomůžeš !!

Killer (25.1.2006 12:46:31)

No jo, s klesajici teplotou roste vodivost. Mne se to zdalo divne. Ale ted mi prislo z help linky toto: Dobrý den, o globálním problému ohledně velikosti pingu víme a řešíme jej společně ze specializovaným oddělení a dodavatelem technologie. Kdy bude problém vyřešen Vám v tuto chvíli nemohu potvrdit, ale v rámci parametrů služby je daná hodnota pingu v normě a tudíž není možné tuto vlastnost služby reklamovat. Předpokládám, že uvedený problém se vyřeší v rámci několika dnů. Děkujeme za pochopení. No kdyz to nespravej, tak nebudu reklamovat, ale rovnou to vypovim. Uz mne zacinaji stvat.

Blade (25.1.2006 17:20:30)

Ehm, s klesajici teplotou roste vodivost, tzn., ze energii si elektrony predavaji mnohem jednoduseji(odpor vodice je mnohem mensi nezli treba pri +20°C) nez pri vyssich teplotach a to snad vede k rychlejsimu prenosu, tzn. spise snizenim odezvy. Procpak se asi vsichni technici pokouseji dosahnou absolutni nuly (0°K = -273,15°C), aby odstranili veskere ruseni a prenos byl idelani. Telekom si z Vas totalne utahuje a jen se divim, ze si to nechate nakecat. Tohle se snad ucilo v sedme tride zakladni skoly.

domek (26.1.2006 22:14:14)

No to platilo v časech, kdy se negativní důsledky děly vlivem nežádoucích příčin, nikolivěk "díky" nim. Takže dnes může být rád, že ty delší pingy jsou zatím bez příplatku za mráz, díky němuž vznikají Telecomu vícenáklady..

Maro (25.1.2006 17:58:59)

bud v klidu ..ja mel taky pingy 120 asi 2 hodiny pak se to stabilizovalo na 20 ..ty operatorky tomu nerozumi tak tam, tlachajio kolikrat lidem takove hovadiny ..