Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > UltraVNC pres ADSL a router WELL PTI 840

UltraVNC pres ADSL a router WELL PTI 840

Matej (25.1.2006 08:02:08)

Ahoj, chtel bych se zeptat, jestli mate nekdo zkusenosti s UltraVNC? Dale jestli se vam to podarilo rozchodit pres ADSL nejlepe s routerem WELL (ASUS) PTI 840? Na lokalni siti (take pres ten router) mi to beha v pohode. Nastavoval jsem si i PORT pres ktery to ma komunikovat (nenechal jsem tam "auto") a funguje to. Na routeru jsem si nastavil presmerovani komunikace pres tento port na spravny pocitac, ale bohuzel pres vnejsi adresu se tam nepripojim. Samozrejme mam verejnou IP adresu. Presmerovani portu mam nastaveno obdobne jako pro DC++ nebo eMule, kde to funguje. V lokalni sw firewallu jsem take samozrejme povolil pristup. Diky za napady...

pet007 (25.1.2006 09:17:51)

Po pronatování mi to na ADSLku normálně funguje - používám jiný router, s Wellem nemám zkušenost.

Matej (25.1.2006 10:15:02)

Aha. Kdyz jsem to zkousel u kamarada na Zyxelu, tak to take jde. Ale na tom Wellu to nejde. Ikdyz to mam nastaveno stejne jako to DC++. Povolil jsem to pro TCP i UDP (stejny port) a porad nic :( Ikdyz vypnu firewall v routeru. Zkusim jeste pohledat na netu. ale i tak diky

Ada (25.1.2006 16:56:36)

To je zajimave, ja mam zas problemy s RAdminem s Alcatelem 810, presto ze mam NAPT spravne... u ostatnich programu fungujici. ale vzdalena plocha funguje.