Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Bluetone - nedostanu se na nektere stranky

Bluetone - nedostanu se na nektere stranky

temP (15.2.2006 11:40:58)

Mam Bluetone ADSL 512/128, vse funguje ok az na jednu vec. Nemohu se dostat na nektere webove stranky, jako napr. www.icq.com , windows update (Microsoft obecne) atd. Zkousel jsem vypnout firewally (ve windows i ADSL routeru), nic nepomaha. Kdyz jsem zkusil pouzit free proxy, je to ok, ale to mi nepripada jako reseni. Mate nekdo podobnou zkusenost nebo cennou radu? Diky.

MaE (15.2.2006 18:40:14)

Mno tohle me delalo taky,ale to sem mel jeste Eurotel GPRS. Problem byl v nastaveni DNS serveru, melo by to by nastaveny na automaticky pridelovani. Jinak ted mam Bluetone 2048/512 a v tomhle ohledu zadnej problem.

temP (16.2.2006 09:45:11)

DNS bych mel mit nastaveny dobre, navic je to stejny ikdyz zadam primo IP adresu. IE pise, ze server je nalezen a ze ceka na odpoved a tim to konci :-(

Anonym (16.2.2006 10:23:41)

Zkontroluj PC na výskyt "havěti", vymaž IE cache, zkontroluj soubor hosts, zkus jiný prohlížeč, zkus prográmek winsockxpfix.exe (funguje i jinde, než v XP), zkus jiný počítač. Když nic nepomůže, volej 844 332 211 - ohlašovna poruch ADSL služeb Bluetone PS: firewally nevypínej

temP (16.2.2006 14:11:48)

"havet" by nemela byt problem, zkousel jsem dve PC, z toho jedno s cerstve instalovanyma XPckama a vysledek stejny. Firewally jsem oteviral jen docasne, abych vyzkousel jestli ten problem i tak trva. Vyzkousim jeste co uvidim z tracert,..... viz. prispevek by anonym 11:03

Anonym (16.2.2006 11:03:42)

a co udela TRACERT WWW.ICQ.COM ? pripadne NSLOOKUP WWW.ICQ.COM ? Napsano do prikazove radky tveho Windowsu... Jeste posli vypis IFCONFIG/ALL