Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > připojení padá, síť nejede

připojení padá, síť nejede

hampejz (27.1.2004 00:49:12)

Muzete mi prosím někdo poradit? Dnes sem připojil modem/router ASUS přes switch. Služba IOL. Tak hurá, bude net, žádná láce, ale snad. Jedu na tom já a mů bratr. Leč problém č.1 asi má síťovka, ale nemůžu se přepínat (prakticky nic)v setupu modemu (ale z druhého počítače to jde bez problému). problém č.2 rychlost nám kolísá a to od nuly (často to padá) až po 380 a problém č. 3 síť mezi sebou nejede. Abych řek pravdu, co se sítí týče, je to pro mě novinka (nastavil sem si sít mezi dvěma kompy a sdílel dial-up, ale tohle už je těžší:-)), takže sem nic nenastavoval. Pouze nick a heslo. Prosím, poraďte někdo co s tím. Sem jak Alenka v říši divů:-)

lada (27.1.2004 13:37:05)

Jestli máš Xpčka tak nastav síť automaticky a hlavně se podivej jestli nemáš náhodou na obouch PC nastaven Firewall.Je to u sítovky.

hampejz (27.1.2004 17:07:52)

pánové děkuji. Zkusil sem všechno a pak sem na chvilku zakázal firewall a bylo to. Taková hloupost a jak se člověk zapotí. Dobrá rada pro všechny!!!! Ale ta rychlost:-((((

Gorin (27.1.2004 16:12:59)

Spis bych rekl ze je spatnym nastavenim ip adres ale muzu se mylit, zkuste napsat nastaveni ip adres.

hampejz (27.1.2004 17:10:24)

ale přece jen ještě jedna otázka. Ten problém v setupu Routeru. Je to špatnou odezvou mé síťovky???? Opravdu se dostanu jen na záložku Home a configure, services i admin prostě nejedou. A z bratrova počítače ano. Nic jiného mě nenapadá

Karlos (27.1.2004 21:08:37)

A v jake si oblasti pripojen? (ptam se kvuli te rychlosti)

hampejz (27.1.2004 22:26:07)

jsem v Praze 8 ve starejch Ďáblicích, vo vim, tak jeden kluk tu jede stále stejně, další je na tom zhruba jak já. Ta rychlost., teď mám 50, je to kolísavý

hampejz (29.1.2004 08:52:19)

tak sem dneska mluvil s podporou. Rychlost by se měla držet na 300 kilo, ale může klesat až pod 50 (pry vyjímečně). No uvidíme, jak se to bude vyvíjet