Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Prosím o radi zkušenější uživatele

Prosím o radi zkušenější uživatele

Please (27.2.2006 17:43:39)

Chci se sousedem přes WiFi sdílet ADSL. Teď má normální ADSL moden do USB. K tomu abysme se mohli propojit, tak potřebujeme ADSL router s WiFi. Jaký byste doporučovali. Byl by potřeba nějaký, který zvládne hodně připojení najednout(NAT tabulka). Další dotaz se týká toho zdali je přes toto spojení možno sdílet data nebo hrát hry, jako po LANku. A třetí dotaz se týká toho jak hodně se spomalí internet po přenosu přes WiFi(Up/Down, ping). Je to od telecomu 4096/512, 1:50, neomezený, tuším Internet Express Maxi. Prosím poraďte.

Pepe (27.2.2006 18:53:50)

Ja to mam tak, ze jsem koupil modem s 1 sitovym vystupem, ten mam do Asus Routeru a z neho jeden sitovy kabel v PC a druhy pripojeny pres venkovni 24dB anteny. Nastavovani zadna legrace, bohuzel WIFI se neda nastavit Plug&Play takze musim byt trochu teoteticky vybavem a potom se hrabat ve spravnem nastaveni, najit ten spravny kanal a zabezpecit sit pred nejakym stouralem, ten by potom mohl mit net zadarmo ;) Pokud se ti potom podari vse na wifi spravne nastavit tam muzes na 11Mbit dosahnout realnou rychlost 4Mb - samozdrejme zalezi na podminkach ale o moc vic z toho nedostanes. Pokud chces vyssi rychlost muzes uvazovat jeste o WIFI 54Mbit ale to znamena drazsi zarizeni na obou stranach.