Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > SMC7904BRB jak monitorovat připojení

SMC7904BRB jak monitorovat připojení

Miki (27.2.2006 21:07:49)

Prosím poraďte. Modem i router chodí bezvadně. Celá síť se chová normálně, internet se připojuje hned i odpojuje podle nastaveného času v setupu modemu, ale vlastně vůbec nevím kdy jsem připojen. Po instalaci se na okamžik v síťových připojeních objevila položka "internetová brána", která po připojení k internetu zmizela a už se neobjevuje. Tím pádem nemám kde aktivovat ikonu, která by zobrazovala připojení k internetu.Ve složce síťových připojení zůstalo jen připojení k místní síti. Používám ve win XP. Druhý dotaz bych měl, jestli má někdo vyzkoušený nějaký program který by uměl měřit přenesená data s tímto routerem, aniž by měřil data po vnitřní síti. Za nápady díky předem.

Anonym (27.2.2006 22:50:55)

Předpokládám, že jde o ethernetový modem/router, ne o USB. Pak snad ani žádná ikona zobrazující připojení není nutná (a snad ani možná). Pokud log modemu obsahuje i délku paketů, nebo pokud podporuje SNMP, pak by množství přenesených dat měl umět zobrazit třeba WallWatcher (http://www.wallwatcher.com).

Anonym (28.2.2006 11:37:27)

stačí pravidelně pouštět snmpget