Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > jsem připojen, ale....

jsem připojen, ale....

P37r (3.3.2006 17:40:03)

S modemem sagem 840 se normálně připojim, ale nemuzu se dostat na zadne stranky, prikazy jako ping ani tracert nefunguji, zkousel sem komp otestovat Av, vypinal, zapinal FW, ale nic. Furt to nejde, pritom sem pry normalne pripojen. Jsem si jist ze jde o softwarovy problem radite mi neco, uz nevim co s tim... dik

Anonym (3.3.2006 18:13:27)

1. Duvod by mohly byt chybejici DNS servery, testoval jsi to, zkousel jsi pingat i na IP adresy? 2. Mohla by to byt duplicita IP v siti tveho poskytovatele, to by jsi samozrejme ty neopravil 3. Spatne zapojeni portu na D-Slamu ci spatne nastaveny profil ADSL pripojeni

P37r (3.3.2006 19:36:08)

ip adresy sem nezkousel, napadlo me to ale zrovna sem po ruce zadnou nemel (byl sem u kamosovo kompu) kdyz sem chtel jit na nakou stranku tak to vetsinou napsalo server nenalezen

Anonym (3.3.2006 23:16:14)

A ono to předtím fungovalo, nebo se jedná o zcela nové připojení? Pomineme-li fakt, že Sagem je celkem problémový modem, je potřeba si dát pozor na pár věcí: 1.) Veřejná IP je až v PC - takže firewall v žádném případě NEVYPÍNAT !!! (jinak je tam během pár minut spousta havěti) 2.) Jenom AV nestačí, doporučuji něco proti spyware, pokud je tam Windows, tak třeba Spybot, Spywareblaster a Ad-Aware - aktualizovat a vyčistit PC od havěti, zkontrolovat soubor "hosts" 3.) Aktualizovat systém -------------------------------------------- 4.) aktualizace AV, případně zadání IP místo www funguje? - pokud ano, je problém v DNS 5.) máš to správně nastaveno - pokud je to nové připojení, bude určitě PPPoE 5.) ipconfig /all vypíše co? (nedávej sem celé IP adresy!)

P37r (4.3.2006 00:10:52)

Je to novy pripojeni adsl od telekomu, predtim mel (je to kamosovo pc, takze pingnout ip budu moct tak v pondeli az k nemu pudu nebo mu zavolam..) dial up a stejny problem (takze DNS to asi nebude), ale on myslel ze to je poskytovatelem... je tam ad aware, testoval sem s nim, ale co to naslo sem smazal.... imho je to softwarovej problem, na strane telekomu je to v poho. viry mi to taky nenaslo, ale mel celkem starou av databazi, az s tim zkusim vic (to ip config) a nainstaluju lepsi antivir a hlavne novejsi tak to sem hnedka napisu a dik moc za odpovedi!

Oko (4.3.2006 11:45:10)

Mám taky modem sagem 840, ale připojení InternetExpress ADSL 256/64 HIT mám už půl roku a v pohodě.Dnes rychlost 205 kbps. Email, Skype mi jedou v phode, ale už asi 14 dní se nejde dostat na některé stránky. Jde pingnout a jedou např. google, dsl, seznam, volny a dalsi, ale nejede a nejde pingnout na telecom,iol,centrum, idos, isdn.cz a spousta dalsich. Stranky www.internetexpres.cz se zobrazi, ale pingnout na ne nejde. Nevite v cem by to mohlo byt a co s tim delat? Na telecom se nemuzu dovolat.