Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > nefunkcni port forwarding D-LINK DSL-664T

nefunkcni port forwarding D-LINK DSL-664T

Weslo (11.3.2006 15:23:22)

Ja se asi deb... mam uvedenej modem a nefunguje mi u nej port forwarding, resp. funguje treba u DC++ (tam jsem aktivni) nebo 27015 ;-) , ale kdyz chci forwardowat http tak se z netu pripojim tak max. na konfiguracni stranku routeru. A podobne ftp (vcetne pridaneho pravidla pro port 20) nemate tohle nekdo pls. vyreseny? poradte pls.uz jsem zkousel asi tri verze firmwaru :-/

Nargon (11.3.2006 15:49:11)

No tady vznika kolize portu, kdyz bezi webmenu modemu na portu 80, tak port 80 nemuzes pouzit pro forwarding. To same s FTP, jestli tam bezi ftp server na 21, tak nejde forwardnout. Musis nejdriv v nastaveni modemu zmenit tyhle porty modemu, a pak pujdou forwardnout.

weslo (11.3.2006 15:59:17)

Dik, ale to myslim tenhle router neumi .... (ftp na nem nebezi vubec) a kdyz si necham preseouvat port treba 44556 na 80 tak to taky nejde :-( proste http://verejnaip:44556/ a nic :-(

Ondrej Valenta (14.5.2006 23:04:47)

Mam Windows 2003 Server tak nevim jak ostatni systemy, ale u me port forwarding zacal fungovat az sem si svoji verejnou adresu pridal jako dalsi ip na sve sitovce. Pak to jako mavnuti proutkem zacalo fungovat, tedy vsechny porty krom 21 ten ne a ne rozbehnout.

Jára (27.11.2006 14:11:45)

Tak s tím mám také problém. Ale podstatně většího kalibru. mám na síti několik zařízení. některá fungují bez problémů a můžu forwardovat cokoliv a kamkoliv a chodí to vždycky (ASUS 500g chodí 100% ftp,www, jiné servisní porty) ale např synology NAS se chová divně - už to i fungovalo a postupně to přestalo fungovat. nejdřív nešlo FTP, taď odpadl i web a nejde forvardnout ani prd. zajímavé ale je že když zkusím ftp přístup na něj tak to něco dělá (Total commander hlásí spojení přerušeno narozdíl od hlášky spojení nenavázáno když to nejede vůbec), ale nedostanu se na něj. Takže by mě zajímalo jak to má fungovat.