Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > problém s D-link 362T

problém s D-link 362T

Joseph (15.3.2006 10:30:03)

Mam takovej problém,mám ho správně zapojenej,všechny diodky svítí jak mají,do správy modemu přes webové rozhraní se dostanu,nastavení mám dobře(asi4x konzultovaný s pracovníkem CT) a přesto jsem pořád disconected...Pracovníci na CT mi nedokázali poradit a dali můj problém technikům,kteří se ještě neozvali...Moc tomu nerozumim,ale už mě to začíná pěkně štvát...Nevíte někdo co by mohlo pomoct?Předem díky za odpověď

Anonym (15.3.2006 17:01:39)

No, slysel jsem o podobnem problemu, kdyz je pripojen pres ethernet a pry vetsinou zabral reset pocitace. Zkus pres webove rozhrani mrknout do log souboru modemu, treba tam bude neco zajimaveho.

Anonym (17.3.2006 07:46:17)

jsem zapoměl napsat že já ho mám připojenej zrovna přes USB

pajus (17.3.2006 08:56:54)

mám úplně stejný problém jako Joseph, D-Link je v ethernetu, několikrát jsem volal Telecomákům, technik zatím nic, prý bude problém asi na jejich straně. Už jsem druhý den bez netu, předtím jsem měl Sagem, u kterého ze dne na den přestal přenášet data, tudíž se ani nepřipojil. Myslel jsem že je chyba u mě, tak sem včera koupil D-Link a úplně stejné. Nepomohlo ani kompletní přeinstalování PC.

Luis (20.3.2006 19:38:06)

No možná by pomohlo tam také připojit USB kabel a stáhnout ty ovladače... u kámoše sem tam zapojil USB i ethernet kabel a běhá mu to celkem hodně solidně... tak hodně štěstí ;o)

Anonym (20.3.2006 21:38:23)

Doporučil bych začít odzadu a opětovně si ověřit jméno a heslo. U mne jméno a heslo bylo špatně telefonicky zaznamenáno a modem fungoval OK jen se nechtěl připojit. Trvalo sice nějakou dobu, než jsem získal ty správné informace na tel pro techn. podporu, zejména čekání bylo dlouhé / 3-5min se sluchátkem v ruce/ a informace se lišily. takže bylo nutné volat vícekrát. /3/ Nakonec je spojení s tímto modemem velmi dobré. Mám více než měsíc IEX ideal 2,048Mb/s a dalo by se říci, že jsem spokojen. Obvyklá rychlost /je 1000-1600kb/s/ při agregaci 1;50. Mám Ethernet a instalaci jsem prováděl dle návodu v samoinstalačním balíčku ČT asi 45min. Doporučuji instalaci provést v klidu a soustředěně, neboť snadno se člověk zmýlí. A pak překontrolovat. Přeji hodně zdaru Jirka