Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Nastaveni webhostingu IOL

Nastaveni webhostingu IOL

František (18.3.2006 15:29:09)

Využívám webhosting (službu Web OnLine), poskytovaný do 30 MB zdarma v rámci ADSL Internet Expres. Od jisté doby není možné změnit v aplikaci MOJE KONTO žádné nastavení webhostingu (např. limit obsazeného prostoru) a nezobrazuje se ani velikost obsazeného prostoru. Návod na stránce http://www.iol.cz/zakaznicka_podpora/web_online_standard/konfigurace.php je zastaralý a ani podle novějšího návodu na stránce http://www.iol.cz/zakaznicka_podpora/konfigurace_sluzeb/spusteni_www_serveru.php změna nastavení webhostingu Web OnLine nefunguje. Problém jsem nahlásil na ADMINHELP IOL - zatím bez odpovědi. Očekávám, že se ozve někdo, kdo má stejný problém, příp. zná funkční postup, jak se dostat do nastavení webhostingu Web OnLine (nejlépe bez použití invalidní aplikace MOJE KONTO). Poznámka: Přístup do adresáře (web.iol.cz/jmeno) přes FTP klienta resp. FrontPage funguje, ale neřeší např. problém nastavení limitu obsazeného prostoru.

Anonym (18.3.2006 19:39:08)

Posli to co chces udelat na webhosting@iol.cz a oni ti to nastavi

František (18.3.2006 20:52:01)

Takové řešení neakceptuji, byl by to krok zpátky. Současný stav je v rozporu s návodem, který je k dispozici na stránkách IOL a tedy důvod k reklamaci služby, pokud to nevyřeší. Chci však vědět, zda to nefunguje jenom mně, nebo i dalším uživatelům Web OnLine. Jinak s webhosting@iol.cz nemám příliš dobré zkušenosti, nedokázali mi poradit při nefunkčnosti formulářů vytvořených přesně podle jejich vzoru (nakonec jsem si musel poradit sám). Zobrazování obsazeného prostoru špatně fungovalo (neaktualizovalo se) už ve staré správě konta a trvalo jim dost dlouho, než to (po upozornění) rozchodili, a teď jim to nefunguje zas.