Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Chyba 720

Chyba 720

killer (21.7.2003 00:27:44)

Už 3 týdny se nemůžu dostat na internet přes ADSL (mám Speed touch USB),urguji skoro každý den ale pomoc nikde.Zhasne mi to hned u přihlašování.Hlásí mi to že PPP protokol není konfigurován.Pomůže mi někdo proti žlutému lichváři?

Anonym (21.7.2003 12:26:13)

Stahni si novej driver z http://www.speedtouchdsl.com/support.htm

MeTo (21.7.2003 15:36:57)

Tuhle chybu mi to obcas hodi taky, ale vzdy staci znovu dat pripojit a jede to v pohode... a zadnej novej driver nemam....

Baboon (21.7.2003 15:50:04)

Ja ten ovladac mam uz 2 mesice a zadny chyby mi to nikdy nehodilo.Pokud ovsem vubec ADSL jede! :-(((

A.F. (22.7.2003 01:38:53)

- cca 14 dni mi vůbec nejede ADSL, nemůžu se připojit. Po zřízení ADSL to jelo cca 3 dny, pak měl telecom několikadenní výpadek a od té doby mi to nejede. Mám ISDN, ADSL přes síťovou kartu, přístroj SpeedTouch 510i, nastavení mám také dobře, když kliknu na Virtuální připojení - 10.0.0.138, ihned mi to napíše chybu 651 - "Modem nebo jiné zařízení ohlásilo chybu" .... Na technické podpoře po telefonu překontrolovali nastavení a neshledali nic špatně. Prý to předají technikům a oni se mi do 24 hodin ozvou. Jenže už uběhlo několik dní a situace je stejná, žádný technik se dosud neozval, volám tam denně a stále nic. Při jednom rozhovoru na technické podpoře a následným tel. odzkoušení mi řekli, že to bude asi chyba na jejich straně, ale že musím čekat na techniky, až se mi ozvou. Jsem bezmocná, naštvaná!!! ADSL na nic, jelo jen 3 dny a dalších více jak 14 dní se nedá připojit. Poradí mi někdo? Nebo jsem jen odkázaná na technickou podporu po telefonu, kde slyším dokola: Dobrý den, .... jak Vám mohu pomoci?........... Naši technici Vás budou během 24 hod. kontaktovat....... Přejeme hezký den!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A to je dokola a stále nic se neděje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!