Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > D-link DSL 362T problém se spuštěním modemu

D-link DSL 362T problém se spuštěním modemu

Igor (1.4.2006 07:37:23)

Pořídil jsem si Internet expres a spolu s ním modem D-link dsl 362T, který přestal fungovat. Poslední věc co jsem s ním prováděl je, že jsem nastavil jinou LAN Ip adresu pak jsem dal apply. Dal jsem všechno uložit a restartovat modem. S modemem jsem se pak nemohl připojit do jeho nastavení, proto sem zmáčkl zlačitko reset a hned na to jsem odpojil modem od napájení. Připojim napájení a modemu se rozsvítí kontrolka power a slabě svítí ostatní kontrolky kromě USB, která zhasne. Nic jiného se s modemem už neděje. Je připojený do USB, ale windowsi ho nenajdou.

Anonym (1.4.2006 11:22:49)

Jestli mas moznost, tak ho zkus pripojet pres ethernet a uvidis, jestli se chytne. Jestli jsi ho opravdu resetoval do tovarniho nastaveni, tak se ale mrkni do manualu, abys vedel na jake IP adrese ho mas hledat. Tovarni nastaveni totiz asi neni obvyklych 10.0.0.138.

Cieluch (23.5.2006 08:49:46)

Tovární nastavení IP je 192.168.01.1 . Pokud si někdo chce hrát s nastavením nebo celkově, nejlepší je zálohovat Firmware. Když se modem kousne, stačí obnovit. Já osobně jsem s tímto modemem naprosto spokojený. USB modemy jsou na houby.Mám jej zapojený přes ethernet.

Cieluch (23.5.2006 08:51:04)

Opravuji chybný údaj IP je 192.168.1.1

Jarek (9.6.2006 22:21:22)

Mam problem s modemem,jedu pres usb,ale vypadava mi,co stim mam delat

Anonym (9.6.2006 23:14:23)

Zkus to přes ethernet.

Anonym (1.4.2006 18:04:46)

Mám uvedený modem zapojený na ethernet. Používám ADSL IEX 2048 kb/s cca 2 měsíce bez závad a jede velmi dobře. Je jasné, že člověk si většinu závad přivodí sám. Proto navrhuji opakovat instalaci / USB, nebo Eth./ pomalu vždy po jednom kroku a zase pak dále. Také je možné modem vyzkoušet u jiného počítače.

Pavel (10.6.2006 15:49:35)

A já s ním mám pořád problém, mám v něm zapnutý DHCP a v počítači v připojení automatické přidělování adresy a když spustím eMule, tak do 1-2 hodin mi připojení spadne a modem zamrzne, musím restartovat, nevíš, čím by to mohlo být, fakt už nevím co s tím...??????????

igor (3.4.2006 10:03:09)

Skusil sem ho propojit s PC přes ethernet. Na PC se ukáže, že je to spojené, nastavím IP na DHCS podle návodu, všecko vypnu. První zapnu D-linka potom PC a ukáže mi to zase že je to spojené, ale nemůžu se dostat do teho webowého nastavení když zadám 10.0.0138. Zkoušel sem i jiné, ale neůspěšně. Na modemu stále svíti Power a ostatní kontrolky slabě kromě usb, která zhasne. Předtím se vždycky postupně zhasínaly a začla blikat status, ale teď jen tohle. Už nevím co bych. Asi je to rozbité. Snad to projde reklamací.

Anonym (3.4.2006 10:13:59)

zkoušels ipconfig, jestli je opravdu vidět v systému?

Anonym (3.4.2006 10:21:46)

po restartu modemu do továrního nastavení se IP může změnit

igor (18.5.2006 08:13:38)

Už mám novej. A možná už vím čím se to podělalo. Bude to moje vina, protože když jsem ten modem nastavil zadal všechny potřebné údaje dal sem potom uložit a pak restar přes to webové rozhraní tak během toho restartu sem ho prostě vytáhl z elektriky. Tím se asi zničila paměť nebo neco takového. Takže pro příště ho radši nechám pořádně rozjet a teprv ho vypnu. Sem blb. Snad neudělá nekdo stejnou věc. Zdar.