Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.

sagem840

mar23 (9.4.2006 16:29:19)

muze mi nekdo rict co znamena u modemu sagem 840 .ANSI-T1.413, G-LITE, a G.DMT diky nevim co mam nastavit aby mi slapal v pohode ,vzdy se vypne kdyz hraju nejakou hru ktera ma vetsi narok.

Anonym (9.4.2006 21:57:28)

Pokud vim jsou to ADSL standarty a Sagem funguje kdyz je nastaveno Multi-standart.

Anonym (9.4.2006 23:18:04)

V siti CTc se pouziva G.DMT, nikoliv multistandard

Anonym (10.4.2006 00:36:31)

ie3072, na dsl.cz - g.dmt 2815 ping 29.8, multistandard 2796 ping 22,5. ted chvilku po sobe nez sem primel system si uvedomit ze je synchronizovanej, takze mi funguje oboji. Telecom doporucuje G.dmt, uz sem slysel ze pokud nekdo nastavil g.dmt tak mu sipka napul zezloutla a napul byla zelena, chvilku se sagem cukal a klasika jako ze neni ton, nelze se pripojit atd a pak zezelenala a pripojil se a v dslmonu byl zase sam od sebe zpet multistandard a pry dal pouzit a pak ok a ne jen pouzit (to by na tom nebylo nic divnyho) a pak se v tom vyznej.

Miro (10.4.2006 21:51:33)

Zapomen na to, co znamenaji ty standarty. Realita je takova, ze ta 840tka nema firmware. Je to kus plechu, co drzi pri zivote comp. Problem je mezi aplikacemi a nikoli v modemu. Narocna hra, ktera poradna neni narocna na SW i HW pozadavky. Jsi-li u CT, musis mit nainstalovanou podporu ProE protokolu, jinak by to nejelo, protoze tenhle modem je sam o sobe neumi, ani bez firmw. umet nemuze. Od tohoto mista bych zacal hledat chybu, ale je to placani do vody. Pro korektni radu radeji rekni, na jake konfiguraci to beha a pri cem to dela, anebo mi radeji primo napis do mailu.