Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Problemy s připojením

Problemy s připojením

Robert (12.4.2006 20:50:40)

Nazdárek. Chci se jen zeptat.. Mám teď strašné problémy s internetem. Nechci to hned házet vše na telecom tak se raději ptám. Nejprve to začlo tím, že se modem vůbec nepřipojoval a neustále se rozpadalo DSL. Vyměnil jsem splitter i HUB. Problém se zdál být vyřešen od minulého čtvrtka do pátku. V sobotu a neděli problémy pokračovaly a od pondělka zase vše OK. Doufám že to nebude každý víkend. Od pondělka jsou však nové problémy a to: 1.Modem neudrží protokol PPPoE neustále se rozpadá, 2.Nejdou některé stránky a to docela hodně a nelze připojit teamspeak... Už nevím čím by to mohlo být. :-/ Byl tu technik z telecomu ale pouze specialista přes linky a změřil linku a řekl, že vše je OK samozřejmě. Ale odhalili jsme problém, že modem i přes splitter pouští šum(modemové zvuky :-)) do telefonu.. Tak nevím jestli je teda špatný modem? Je to zyxel 650R-33. Díky za každou radu případně informaci.

Anonym (12.4.2006 21:41:21)

V tom pripade zkus na pul dne pripojit modem naprimo, tedy odpojis splitter a tim padem i telefon, budes to mit zapojeno zasuvka-kabel-modem a NIC JINEHO. Pokud bude najednou vse OK tak je ten splitter vadnej