Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Vyber adsl modemu - potrebuji poradit - specha

Vyber adsl modemu - potrebuji poradit - specha

Robert (10.5.2006 23:49:06)

Dobry den. Potreboval bych poradit s vyberem adsl modemu - jde mi o to, ze bych potreboval nejakou ekvivalentni nahradu za Alcatel speed touch 510 (ktery se uz nevyrabi a neda se ani sehnat) - presne mi jde o to, ze u tohoto typu byl poradny splitter a dokazal eliminovat ruchy na lince(jine adsl modemy tam moc dobre nejely :-/ ). Jde mi hlavne o toto, on tam stejne pak bude muset byt jeste nejaky dalsi router s bandwidthem. Diky vsem za pripadne rady . moc to specha R.

Nargon (11.5.2006 00:10:21)

Hledas nahradu za 510 nebo za 510i? jestli 510, tak je tu celkem problem, protoze modem pro Annex A se shani jeste hure, nevim jestli ho v cechach nekdo prodava, protoze se tu od nejake doby pripojky zrizuji jen na annexu b.

Anonym (11.5.2006 06:29:29)

Pokud měl 510(annexA) tak ať si nechá provest změnu na annex B a schání annex B modem, co se týče slitteru, on ST510i je "tichej" sám o sobě, ale splitter má kvalitní taky. Zkontroluj jak to máš zapojeno, muže být problem tam(po odpojeí spitteru nesmí fungovat žádné zařízení na lince). Jinak jsem mám Zyxel 660RU, funkce nemá temer žadne, ale na lince mi krom 510i(kterému se nelíbyla jedna bouřka) funguje jako jedinej z těch co jsem zkoušel(8 výrobců), a navíc umí i adsl2+. PS: splitter pořád používam puvodní od 510i(ale to spiš proto, že jsem ho nechtěl sundavat ze zdi).