Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > paranormální jev

paranormální jev

Franz (11.5.2006 17:42:35)

mám D-link 362T, nikdy jsem s ním neměl problém, až do předminulého týdne, kdy mi chcíply pojistky, od té chvíle se modem ani při tomtéž nastavení nepřipojí, všechny kontrolky signalizují, že je vše v pořádku, ale k internetu se nepřipojí, nenapadá vás někoho něco?

domek (12.5.2006 00:27:16)

Chcípnutí pojistek má vždycky nějakou přepěťovou příčinu a ony na ni reagují se značným spožděním, takže elektronika je vždy v ohrožení. Nejrychlejší by bylo zkusit to jeho druhé rozhraní, při neúspěchu jiný, zaručeně funkční modem, nebo ten původní modem s jiným PC.

Anonym (12.5.2006 08:24:29)

No to je jako bych naboural auto a pak za paranormální jev považoval ty pokroucený plechy. Nepřijde ti to trošku na hlavu? Přepěťová ochrana se dneska dává už přímo do zásuvek. To je takovej problém pořídit nějakýho psa s přepěťovkou? No však ses asi poučil dost. Platí zásada že když vylítne proud tak citlivý zařízení hned vytáhnout ze zásuvky. Při zapnutí špička může způsobit poškození. No správně by ochrana měly být od nejtvrdších až po nějměkčí v tý zásuvce. Já vim ale jaká je realita. Furt lepší nějaká ochrana než žádná. No poptej nějakýho elektrickýho experta. Já tomu rozumim asi jako koza petrželi.

Anonym (23.5.2006 13:48:12)

Má pravdu, většinou víc vadí nahození proudu, než přerušení dodávky.

Xspy (13.5.2006 06:01:50)

Už jsi jej opětovně zkonfiguroval ? 362 je něco mezi routerem a USB hrůzou .... Když zkontroluješ nastavení , přepíšeš přihlašovací údaje , bude v pohodě ...

cieluch (23.5.2006 08:54:24)

Nejlepší bude resetovat nastavení modemu. Když i to nepomůže, je třeba při běhu vytáhnout modem s el sítě, odpočítat 15 vteřin a znovu zapojit.Tímto restertem by měl modem fungovat a probudit se ze zasejnutého stavu

Anonym (23.5.2006 13:46:43)

Když to resetneš zjisti si tovární IP modemu, jinak nic nenastavíš, mělo by to být v manuálu.

Anonym (23.5.2006 15:12:15)

Ja bez upsky už nedám ani ránu. Jednu mám na comp a druhou na hifi věž. Šak se stalo že vypadla fáze a odnesl to zdroj v zesilovači. Compa asi zachránil kvalitní fortroňáckej zdroj s ochranama.