Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Zaseknuti internetu

Zaseknuti internetu

Prorock (16.5.2006 07:18:44)

stava se mi ze mi vypadava inet,ale pritom je spojeni stale aktivni,ale ode mne a ni ke mne nejdou zadne data,reinstaloval jsem winy,je to furt stejne.Pomuze akorat restart kompu a pak po nekolika hodinach provozu se deje porad to samy, uz je to par dni

Prorock (16.5.2006 07:20:42)

mimochodem mam inet od Telecomu 2048/256 Extreme tarif,modem Sagem Fast840

Anonym (16.5.2006 08:59:58)

no mne se toto deje kazdy den kolem desate hodiny, vypadavani netu cca kazdych pet minut a rychlost max kolem 512 misto 3mbit, jeste par veceru pockam a pak zavolam nebo napisu na telecom...

Anonym (21.5.2006 16:21:41)

napiš sem číslo, nebo pokud nechceš tak mail přidělený od iol (pokud neobsahuje číslo) nebo i login pomůže a operátoři, kteří sem chodí se podívají, jestli se ti připojení rozpadlo, ale viděl bych to spíš na naplánované akce na tvém kompu, update, antivir atd, nahoď si sledování trafficu a nic nedělej a sleduj v jakym směru se co posílá, pokud nic tak to může být automatická činnost nějaké aplikace nevyžadující inet.

klasik (16.5.2006 22:46:42)

Presne vim o cem mluvis ja sem dospel k tomu ze sem mel v naky spatny usb nic nepomohlo jinak vsechno makalo jak melo tiskarna fotak flash disk mys proste jen modem se odpojil a pritom ikonky tam furt byly tak sem prodal kompa koupil novej a jede to fajn,