Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Telecom-Při zvednutí telefonu se modem Sagem F@st 800-840 v2.0.18 odpojí od internetu a resetuje se

Telecom-Při zvednutí telefonu se modem Sagem F@st 800-840 v2.0.18 odpojí od internetu a resetuje se

Marťas (23.5.2006 01:49:58)

Ahoj,pomošte mi s problémem prosím,mám internet od Českého telecomu a modem Sagem F@st 800-840 v2.0.18 a jsem připojený k internetu a když zvednu sluchátko(tak nic),ale vytočím-li nějeké telefoní číslo nebo k nám někdo volá a zvednete sluchátko tak se najednou internetové připojení přeruší a modem se resetuje sám od sebe(ikonka zčervená,žlutá a pak je zelená-však to znáte).Tak mi prosím poraďte co mam udělat,aby bylo vše v pořádku,protože mě to už rozčiluje.Děkuju předem za vaše rady.

Anonym (23.5.2006 08:02:57)

1.) Sagem 840 je šmejd nejšmejdovatější 2.) V tomto případě v tom ale asi bude nevinně, nejspíš máš špatně zapojený nebo vadný splitter. V balíčku byl určitě podrobný návod, jak ho zapojit.

Marťas (23.5.2006 14:21:02)

Děkuju za radu Anonyme a budu rád za vaše další odpovedi.A ještě jsem zapoměl možná něco napsat,ikdyž si myslím,že to nato nemá vliv:mam hárdisk rozdělený na 2 půlky,jedna je naformátovaná na Fat32 a mám mám na ní Windows ME a druhá je na NTSF a mám na mě Windows XP a když zapnu počítac a vyberu si který systém chci načíst je uplně jedno který,Windows naběhne a dole na liště jak jsou hodiny a postupně se spoštějí aplikace po spuštění se samozřejmě ukáže ta ikona trojuhelníčku modemu a je zelená,ale po pár sekundách se modem sam od sebe restartuje(zčervená,žlutá a pak zelená)a pak už to nedělá jen když zapnete počítač a naběhne vám jakýkoliv Windows dělá to uplně stejně při obou,ale to bude si myslím součástí toho problému co jsem vám tu napsal,že mám a asi to s tím souvisí.Tak budu velice rád za vaše odpovědi a rady tak pište děkuju

Anonym (23.5.2006 17:04:00)

Restartování modemu po startu windows je způsobené nahráváním ovladačů do modemu,až se ovladače do modemu nahrají,tak se modem restartuje.Celé toto nahrávání ovladačů se děje cca 1 minutu po startu windows (už jde pracovat s plochou).Pokud jde o padání internetu při zvednutí hovoru,tak to je způsobené špatným zapojením spliteru,kdy je na vedení zapojený telefon před spliterem,je třeba zapojit nejdříve spliter a pak vše ostatní do spliteru.

Anonym (23.5.2006 15:34:31)

bud nemas zapojeny splitter nebo je vadny!

NetData (24.5.2006 08:58:40)

Dobrý den. Pokud chcete zkuseil bych vám pomoct. Napište mi na email NetData@email.cz z jakého jste města, zda rodinný dům nebo panelák, ulici se směr. číslem, PSČ a já se vám podívám, zda u nás máte možnost internetu. Žádné FUP nemáme + náš internet je nezávislý na pevné lince. Podívejte se sám. www.802.cz A kdykoliv mě můžete kontaktovat. Rád pomůžu.

Anonym (24.5.2006 09:30:32)

Bez uz do p.r.d.e.l.e !!!

Anonym (24.5.2006 18:58:01)

Ty ses vazne hlupák , musis s tou blbou reklamou otravovat vsude!?