Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > 3com OfficeConnect ADSL WIFI router 3CRWDR100B-72 problem

3com OfficeConnect ADSL WIFI router 3CRWDR100B-72 problem

h4k4cek (2.6.2006 14:07:20)

Ahoj, koupil jsem si tenhle router. Mam zapojeno 1xETH a 1x NB pres WiFi. Mam problem v tom, ze po urcitem case se ztrati spojeni mezi PC a routerem. Je fuk, jestli to je zapojeny pres WiFi nebo pres ETH, proste to vypadne. Pingy na router jsou normalne 1-2 ms, pri tomto vypadku radove tisice, casto i "vyprsel casovy limit". Jak jsem rekl, dela to jak pres ETH tak i pres WiFi. Firmware jsem tam stahl nejnovejsi ze stranek 3com. Opravdu nevim, jak to mam dale resit. Za pripadne pomoci dekuji

Luki (2.6.2006 15:04:59)

mám ho už dva roky a nic podobnýho se mi nestalo, jakou že máš verzi firmwaru?

Anonym (2.6.2006 23:06:41)

Milý chlapče, verze 3CRWDR100B-72 (annex B) je v prodeji od 09/05 - takže pokud tvrdíš, že máš tento modem 2 roky, tak žvaníš. Jistě, odpověď typu "mám ho už dva roky" @ defakto kojenec, je sice "velmi" zajímavá, ale nic neříkající...

Luki (3.6.2006 08:49:55)

Soráč tak mám 3CRWE754G72-B, vzhledem se naprosto shoduje s 3CRWDR100B-72 a dva roky ho už kámo mám. Chtěl sem být nápomocen.

h4k4cek (4.6.2006 16:09:03)

Ahoj, urcite si vazim Tve pomoci.. Zkousel jsem obe verze FW, ktere jsou v nabidce ke stazeni na strance vyrobce... Jinak tento problem se nejlepe da pozorovat pri uploadu souboru, kdy se po urcitem mnozstvi prenesenych dat (700kB) prenos na cca 10sekund zastavi, a pak se to rozjede. Pri starem routeru to nedela, takze chyba je zde. Nejprve jsem myslel ze by to mohla byt chyba spojeni mezi NB a routerem (WiFi), ale dela to bohuzel i z PC, ktere je pripojene do LAN. Nevim co s tim, a je to docela neprijemne, pokud budete nekdo vedet jak na to, tak prosim pomozte. Diky :)

Anonym (26.8.2006 09:12:50)

Je to dobré zařízení ale všude se mohou najít chybičky... Měl jsem verzi 3CRWE754G72-B, ale po roce začal zlobit. Samovolné restarty zařízení a tím výpadky internetu. Po měsíci mi byl lo zařízení vyměněno za novější model 3CRWDR100B-72, tak že aspoň malá radost za to jak dlouho jsem musel čekat. Tak že to spíš vidím na chybu zařízení a jestli firmware nepomohl tak nezbyde asi než zreklamovat... :(

Anonym (26.8.2006 23:19:52)

Je to router velmi stabilní, bezproblémový, ale chudší na různá štelovátka a nastavení - nicméně je to výborná volba pro méně náročné usery.