Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Rychlost připojení > navýšení rychlosti

navýšení rychlosti

anonym (8.4.2010 00:16:55)

Zdravím...Chtěl bych se zeptat, jakou rychlost připojení můžu žádat po O2 s těmito parametry? Typ modemu: ZyXEL P660H-T3 (ADSL2+) Downstream Noise Marging noise margin downstream: 12 db output power upstream: 11 db attenuation downstream: 55 db Upstream Noise Marging noise margin upstream: 30 db output power downstream: 15 db attenuation upstream: 34 db Nyní mám 1,6 MB/s. Díky za odpověď.

nargon@gmail.com (8.4.2010 09:56:13)

Co ty jednotky? jestli ti to ted jede 1.6MB/s, tj 12.8 Mbit tak prekracujes technicke moznosti tvoji linky. Ale teda odhaduju ze ti to jede 1.6Mb/s. Jen ted nevim jestli tuhle rychlost ti ukazuje modem, nebo je to rychlost, kterou tu nameris. Pokud je to rychlost co tu nameris, tak modem pravdepodobne ukazuje neco kolem 2Mbit a to je odhadem maximum co z toho vytahnes. Jestli chces vyssi rychlost musis presvedcit O2 aby si postavili ustrednu blize tvemu bydlisti a nebo se musis prestehovat blize k jejich ustredne. Nevim jaky mas upload, ale tech 256Kbit by jel urcite, myslim ze by nemusel byt problem ani 512Kbit.

xxx (10.4.2010 20:20:49)

za prvé zaleží na vzdálenosti od ustředny ! a za druhé na modemu a to kus od kusu ! ja mám Netgear a mužu říci že je zlaty jelikož jiný modem si mi ani nesynchronizuje na moji lince :) tedy myslím jako na to rychlost co mám tedka v realu to jede +- Průměrná rychlost připojení: 6,984 Mbit/s vdálenostod UT je 3100 metru

fritt (13.4.2010 01:15:53)

Rychlost je v pořádku , čím větší rychlost jede tím se zmenšuje parametry Downstream . Je vždy potřeba údaj jak Downstream tak kolik naměřil. Dle údajů je asi 2-2.5Km od ústředny .

anonym (15.4.2010 18:39:56)

Jinak od ústředny jak mi sdělil technik jsem 7,9 km. Omlouvám se za ty jednotky, ale byl to překlep.