Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Rychlost připojení > Z bláta do louže?

Z bláta do louže?

anonym (25.5.2010 11:09:46)

Zdravím všechny.Měl jsem internet od o2.Upozorňuji,že jsem neměl vůbec žádné potíže s připojením,nebo sílou signálu.Cena tohoto produktu je ale větší.Proto jsem přešel T-mobile.Cena je lepší.Ovšem po měsíci začali problémy se sílou sgnálu.Na mé námitky mi bylo sděleno,že je ve smlouvě spojka "až".Platit si "až" 8MB a mít taky pouhých 50kb je veliký rozdíl.

pcwifi (25.5.2010 23:18:05)

nechapu smysl tveho prispevku,obrat se na operatora a zadej napravu a kompenzaci slevou,nepovoluj i kdyz zamitnou,pokud je lajna v blbem stavu,musi operator sjednat napravu :o) Udaj az 8Mbit. je spravny,to ale neznamena ze ti to pofrci jen 50kB,pokud teda nejses od ustredny pres 6km :o) PW

anonym (29.5.2010 22:19:52)

No z toho si nic nedělej, já jsem na tom podobně. U T-mobile jsem si objednala 16Mbit/s a chodí mi to tady jen na 2Mbit/s. Když jsem tam volala,tak řekli že se pokusí to napravit,ale nic se nědělo. Chtěla jsem tedy odstoupit od smlouvy,ale jsem vázaná na rok a ve smlouvě je napsáno něco v tom smyslu,že nižší rychlost není důvodem ke zrušení smlouvy,tudíž mám smůlu.

Pavel (6.6.2010 09:19:41)

jj T-mobile je v tomhle uplne neschopnej. Sice mate ADSL OD NEJ,ALE VE SKUTECNOSTI HO MATE OD O2,protoze T-mobile ma pronajaty kabely od O2 a navic je T mobile daleko drazsi.

L. (22.6.2010 09:24:03)

Zvláštní je to, že každý si tu na T-mobile stěžuje,ale přitom tady sám píšeš že to jede přez kabely O2, což je pravda, na tuto problematiku tu stejně vždy napíši jen ti, kterým to jede špatně, ale že je spousta spokojených zákazníků to už nikdo nevidí

Akym (25.6.2010 15:30:10)

O2 je jeden z nejlepších dodavatelů internetu a je fakt že t mobile ma pronajate kabely je fakt ale v tom je o2 trosku zákeřné schválně zpomaluje internet od T-MObile.Takže o2 4ever

Igoreso (22.7.2010 10:51:06)

pokud neposles udaje o kvalite linky(z modemu) a jakej mas modem tezko ti nekdo poradi,vis?