Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Rychlost připojení > Levnější Internet O2 po 12 měsících

Levnější Internet O2 po 12 měsících

anonym (16.8.2010 16:51:56)

Aš vám uplyne u O2 12 měsícu budou vám to chtít zvednout na 750 kč-pohrozte jim že rušíte Internet a najednou vám nabídnou Internet za 525 kč i s dph.Já tet platím 525 kč dnes to ruším a dávám si Internet U O2 za 400kč s dph to uš je slušná cena ,ale ještě moc.

Felix (18.8.2010 08:24:40)

Zajímalo by mne, zda je to možné, protože v obchodních podmínkách k akci za 400 Kč je, že jsi v posledních 3 měsících před objednáním nevyužíval připojení od O2.

MartinC (20.8.2010 04:42:09)

MartinC (20.8.2010 04:46:50)

Já jsem byl také nespokojený s jejich cenou za nabízenou rychlost internetu. Tak jsem si našel na internetu hned 2 firmy, které nabízeli internet za 600,-Kč místo 750,-Kč u O2. Zavolal jsem na O2,že chci přejít jinam, přepojili mě na jejich speciální úsek pro zákazníky, tam se mě vyptávali na důvody. Sdělil jsem jim, ke komu jdu a za kolik a hned mi obratem nabídly internet za 500,-Kč na jeden rok.A když jsem se jich zeptal,co pak za ten rok, tak mi sdělili, že jim stačí zavolat měsíc před uplynutím doby a že mi jistě nabídnou zase nejlevnější cenu. Tak jsem zůstal u nich,jelikož v mém bydlišti levnější internet s alespoň podobnou rychlistí mít nemůžu.

paul (12.11.2010 09:43:26)

a jde to, najednou, že??? ještě kdyby nabízeli ti O2 VoIP telefonovani pro domácnosti. Pro firmy to mají a mě řekli, že je to nekvalitní, tak jsem se ptal, proč tu nekvalitu nabízejí firmám. Odpovědi jsem se nedočkal. Tak jsem si nechal ADSL od O2 za 400,-, hlasové služby vypověděl, poříd si VoIP od 802.cz, na mobil volám za polivinu jak mobil-mobil od t-mobile a v síti 802.cz zdarma, takže se synem třeba hodinu zadarmo....Sice musíte investovat do zařízení ale to se vrátí řekněme za 3 měsíce, když zrušíte hlasové služby O2: tak asi takto....a jen tak pro informaci...telefon mám od roku 1950, takže jsem letitej zákazník o2, také profesí spojař, ale nedaruji jim ani korunu...http://telefon.unas.cz

OSPF (7.9.2010 11:51:11)

Milej pane, kdyz porovnate kupni silu obyvatelstva s cenou internetu a toto porovnani udelat v CR a na zapade, tak vam vyjde, ze v POMERU k vysi prumerneho prijmu mame nejlevnjsi internet v Evrope. Moc by me zajimalo, kolik by jste si za pripojeni predstavoval? Idealne aby to bezelo neustale, rychle a stalo par korun co?