Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Rychlost připojení > Wia adsl 8mb/s (O2)

Wia adsl 8mb/s (O2)

anonym (15.9.2010 20:57:35)

Zdravím,mám problém s tímto internetem,mám ho 4 měsíce,ze začátku to běhalo dobře.Teď to začalo nějak ztrácet rychlost,když to změřím má to sotva 2mb/s,neprohlídnu si ani video.Ping je taky vysoký okolo 110ms.Modem mám SMC7904WBRB2 a windows xp pro.Poraďte prosím,děkuji.

Jiří Hlavík (16.9.2010 11:41:57)

NJN co dodat O2 stejnej problém, vem si mobil a zavolej na jejich zákaznickou linku a snad to vyřešíš.. Chyba je u nich. (PS: 02 je na h....)

xxx (23.9.2010 21:03:04)

Bud to maji schválně tak nastavené na UT nebo ti odešl modem ( čili ti oddešla druhá vrstva na které běži download , je tam kondenzator který udržuje druhou linkovou vrstvu a tan možná pošel ) skus jiný modem , a pokud to nepomuže tak volat na O2 a prudit a hrozit že pujdeš jinam

xxx (21.10.2010 00:36:28)

a nebo jsem poslední dobou zaznamenal to že jim zavlhaji dráty čili odchazi vedení a tím padem se na lince začne vyskitovat rušení , notno nechat zapojit nahradní pár dratu

Pavel Nasraný (23.8.2011 16:15:51)

Zkušenosti s WIA ADSL velmi špatné, vůbec se nestydí kasírovat poplatky za nedodané služby - mimořádně poruchová služba ADSL. Navíc mají neustále problémy při zajišťování servisu na zařízení O2, které si pronajímají a výsledek napjaté komunikace mezi WIA a O2 odnáší zákazník ... nakonec tedy vyplyne, že za poruchy konektivity může počítač nebo jiné zařízení zákazníka a pokud po opakovaných výpadcích konektivity odstoupíte od smlouvy, pak vám WIA pěkně doúčtuje veškerou promarněnou částku, o kterou jste WIU svým předčasným ukončením smlouvy připravili. Dejte si tedy mimořádný pozor na znění těch pasáží smluv, kde WIA garantuje konektivitu, poř. kde se bude jednat o poruchy konektivity a jejich smluvní ošetření. Dejte si pozor na situaci, kdy např. během jednoho měsíce budete více jak 10 dní bez konektivity a kdy Vám již dojde trpělivost a smlouvu vypovíte, aby z uzavžené smlouvy neplynuly vysoké poplatky za předčasné ukončení smluvního vztahu ... za blbost se platí, dejte si bacha.