Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Rychlost připojení > cyrilek.net (Kojetín)

cyrilek.net (Kojetín)

anonym (14.1.2011 23:08:28)

Dobrý den A už toho mám celkem dost. Může mi někdo poradit jak mám docílit toho aby poskytovatel s tím začal něco rychlost připojení je prostě katastrofa 100kB/s když se zeptám človíčka který pro ně dělá montážní práce tak mi odpoví musíme to předělat že je to za rušeno a to je pokaždé když se ho zeptám. Když jsem začal z internetem od této společnosti tak to jelo v noci i 20MB/s ale normální stav byl 2 ? 10MB/s

anonym (22.1.2011 01:39:41)

Sebrat se a dojet na firmu primo a udelat dusno. A nebo holt hledat pripojeni jinde u jineho providera.

Anonym (20.5.2011 13:15:41)

Jaké čtu? Co má čtu společného s poskytováním služeb? Dokud nebude podaná reklamace (oficiálně) není co řešit a taky něčím argumentovat. Jakmile podáte reklamaci a i přesto se nebdue nic dít / případně nebude připojení slevněno, tak teprve potom se můžete někam obracet atd. A předce, když nejsem s něčím spokojený, tak podám výpověď a jdu jinam, ne?

anonym (18.2.2011 10:28:17)

poslat ofic DOPISEM stiznost na nedodrzeni parametru sluzby,zalezi co mas ve sml.,a pokud se nic nedeje,vypoved at ses ve sml. ci ne. V pripade cukani se ze strany ISP jedno kouzelne slovo udela zazrak : ČTU ;o) a nebo Finančák. pak se veci sto pro hnou kupredu,zkus a uvidis :o))))

anonym (18.2.2011 10:31:13)

poslat ofic DOPISEM stiznost na nedodrzeni parametru sluzby,zalezi co mas ve sml.,a pokud se nic nedeje,vypoved at ses ve sml. ci ne. V pripade cukani se ze strany ISP jedno kouzelne slovo udela zazrak : ČTU ;o) a nebo Finančák. pak se veci sto pro hnou kupredu,zkus a uvidis :o))))