Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Rychlost připojení > Stabilita internetu

Stabilita internetu

janblk440 (30.6.2011 19:48:36)

Dobrý den...Mám menší problém ze stabilitou internetu nemužu pořádně nic dělat !! Při testování mi stabilita naběhne na 12 % Což si myslím že je dost málo... Začíná mě to dosti štvát a nevím jak to zlepšit...Děkuju

nasranej (13.7.2011 06:49:58)

hlavně že chtěji prachy a rychlost šneku

OSPF (23.7.2011 07:52:52)

Dalsi ktery si neumi precist smlouvu k tomu co podepisuje.

xxx (14.9.2011 01:59:15)

spíše vy jsem nám najk zaspal dobu je rok 2011 a ne 1998 !! což se rychlosti týče a kvality tak jsem pořát na roku 1998 ! ve smlouvě je napsáno až třeba 16 Mbit ale nikde není napsáno že to tak jet nemuže když je budete prudit !!

OSPF (14.9.2011 20:25:29)

Takze smlouvu ctete a stejne nechapete? ISP urcite nema na starosti nic jineho, nez aby vam zamerne snizoval rychlost. Pak se nechal nakym blaznem otravovat podporu tak dlouho, nez to nekdo nevydrzi, posle tam vyjezdaka aby se v jednom z 30ti pripadu ukazalo, ze je v baraku vhodnejsi par na ktereho lze zakaznika prepojit? Jinak si uz uvedomte, ze mate sluzbu za PAR KORUN. To ADSL stoji naproste nic. Za to se clovek ani poradne nevozere. Co za to cekas? A nez zacnes nadavat, tak kdo asi ISP dovoli rozkopat pulku mesta, aby par cockaru melo rychly internet? Navic vis, kolik by to stalo?? Kdo to zaplati?

anonym (2.12.2011 12:23:02)

Pán je komik, místo odpovědi či rady, se nás snaží rozesmát. Bohužel jste stejně špatný komik jako diskutér.

OSPF (24.8.2011 16:26:24)

zkusil jste kontaktovat poskytovatele? Pokud na lince opravdu naky problem je, technici ho vyresi. V nejhorsim pripade vam bude snizen profil na lince (rychlost) tak aby k rozpadu nedochazelo.

anonym (29.8.2011 06:56:59)

zaleží od koho máte net ? a jak se nestabilita projevuje ? a hlavně by bodly parametry z linky z modemu nebo alespon jakou máte rychlost a jak daleko jste od UT bez toho vám težko někdo něco řekne :) a jinak pro ty pitomce co tady píši že si někdo neumi přičíst co podpisuje ! tak jen toto klamavá raklma je špína na max , a ojebávání zakazníku je taky humus !