Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Rychlost připojení > Zrychlení na notesu

Zrychlení na notesu

Podry (5.11.2011 21:21:42)

Dobrý den, mám problém s rychlostí internetu přes wifi router který má omezení 54mb/s např. když hraji online hry tak hra nefunguje naprosto normálně oproti velkému pc kde je ten samý internet. Je možná zvýšit rychlost v noteboku a stejnou rychlost jako je na stolním PC? napadla mě jen jedna věc a to koupit silnější wifi router. Předem děkuji za odpovědi :)

Máslo (3.12.2011 14:00:06)

problem urcite nebude v routeru,ten urco pojede rychle,konkretni rychlost pripojeni k routeru zjistis kdyz najedes mysickou na ikonu pripojeni k berzdratove siti vedle hodin.i kdyby si mel blbej signal tak tam bude treba min. 10 mb,coz bohate postaci.spis bych zakopanyho psa hledal v penosech dat po netu,jestli ti neco nestahuje pc,nebo jestli neco uploadujes,to znacne spomaly download a ping tolik potrebny na hry.je taky mozny ze to notak neutahne,a nebo treba tam mas nakyho trojana kterej ti cyklicky vyzira netovy spojeni.jinak co se tyce ty nasdileny rychlosti,vseobecne ty levnejsi routery neumi nijak konkretne podelit rychlost mezi pripojovana zarizeni,tam to spis funguje tak ze se podeli sami,sou li dve tak kazdej pulku,a jen mirne se mezi sebou pretahujou,pokud na druhym pc treba nemas nainstalovanej nejakej akcelerator na stahovani

Podry (15.12.2011 17:59:55)

router mám na 54mb/s potřebuju zkvalitnit ping pro onlinovky o trojana se nebojím na to bych přišel dost to kontroluji .. jediné co mě napadá je že používám více otevřených oken v prohlížeči na muziku a forumy FCB .. rychlost internetu mi to na notesu udělá 24.67Mbit/s , down mám 26Mbit , up 1.518 Mbit což mi příde malý ten up :(( co stím poraďte mi prosím

T2 (21.4.2012 11:50:56)

A ty mas od providera vyssi upload? Pochybuju. Navic na online hry nepotrebujes nejakou extra rychlost uploadu.

kadel (7.12.2011 18:58:39)

Nemas na PC Visty a na notasu XP? Pod Vistama pres wifi mi jde VDSL 14 Mbit a pod XP 3,5 Mbit. Vubec nevim, cim to je.