Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Rychlost připojení > O2 Internet - omezení

O2 Internet - omezení

tony (18.1.2012 15:22:03)

Zdravím, nejspíše v brzké době budu přecházet na internet od O2 a rád bych se vás zeptal, zda-li platí nějaká omezení , ať už datová či na některé sítě či způsoby stahování (uloz. to, torrenty atd.). Také by mě zajímalo jestli je upload skutečně 1 či 2Mbit, jak píšou. Upload hodně používám v práci a proto je to důležité. Děkuji za odpověď.

anonym (19.1.2012 09:02:40)

Dobrý den Pokud chcete používat internet od O2 přes pevnou linku, zjistěte si nejdříve, jakou maximální synchronizační rychlost Vám O2 je ochotna pustit. Skutečná rychlost pak bude asi 80 procent této hodnoty. Jedná se o download. Zkuste třeba "Dostupnost aDSL" na těchto stránkách. Pokud ještě pevnou linku vůbec nemáte, zkuste dostupnost u čísla někoho ze sousedů nebo na stránce : www.zrychlujeme.cz Odkaz "ověřte si rychlost". Datová omezení nejsou, ohledně sítě nebo způsobu stahování nevím. Ohledně rychlosti uploadu bych byl spíše pesimista, rozhoduje samozřejmě, jaký maximální download vám jsou ochotni pustit.

Roman (24.2.2012 18:08:19)

Mám VDSL 25 Mbit a absolutní spokojenost.Ze začátku mi to jelo jen okolo 15 Mbit,technici to řešili a nevěděli si s tím rady.Nakonec jsem odinstaloval antivir ESET a najednou plná rychlost.Zkoušel jsem i antivir Kašpersky ale i ten brzdí rychlost netu zhruba na 14 Mbit. Takže používám Avast a rychlost jede na plno 25/2,vzdálenost 640m od ústředny. [URL=http://rychlost.cz][IMG]http://rychlost.cz/rs/20120621396.png[/IMG][/URL]

Roman (2.3.2012 00:29:13)

Tet sem zkusil projet to zrychlujeme a lol, Výsledek pro přípojku Gratulujeme! Dostupná rychlost internetu na vaší přípojce 16.0 Mbit/s Zrychlit internet

zhomas (2.3.2012 17:36:59)

me to pise u O2 maximum 8mbit a vic mi nedaj.. tak jedu pres tmobile adsl, mam nakej ten 20mbit(jeste od bejvalejch ceskejch radiokomunikaci, ted jejich adsl zakazniky vlastni tmobile) a jede to 10mbit celkem stabilne :) njn holt blba kvalita linky, vic jak 10mbit mi to nikdy nepujde.. ale O2 tvrdi i na infolince ze vic jak 8mbit mi nedaji, tak se musim drzet zuby nehty tmobile;)

anonym (11.5.2012 20:10:13)

to jsou jen žvasty ,ja jsme od UT 3650 metru a rochlsot +- Průměrná rychlost připojení: 8,52 Mbit/s Průměrná rychlost stahování dat: 1,065 MB/s Průměrná rychlost odesílání dat: 423,78 kbit/s tedky mněřeno na večer :) a to je díky tomu že jsem tak dlouho prudil na O2 až mně musely přepojít na ADSL 2+ , před tím jsme mněl adsl "1" a rychlost +- 3.2 Mbit down a 224 Kbps up což byla hruza takže jedna rada trvejte na tom že chcete být na DSlamu na ADSL2+ jinak spačete na z rychlostí :( " ale takouvou věc musíte řešít z technikem na místě u vás doma " jinak to nejde

Honza (19.1.2012 21:45:09)

Dobrý den, je to na každém, jakého poskytovatele si zvolí. Nicméně přidám i svůj postřeh. Byl jsem zákazníkem UPC, měl jsem připojení víc jak 20 Mbit, nyní jsem u O2. Mám ADSL připojení, které je limitované na 8 Mbit, ve skutečnosti se však pohybuji okolo 6 Mbit (zejména večer). Mám tedy navíc od nich i TV, která v momentě zapnutí snižuje rychlost internetu na 4 Mbit, při sledování HD kanálu jsem někde na 1 Mbit. Co se týče odesílání dat tak 327 kbit/s a rychlost stahování dat 780 kbit/s (aktuální měření) je z mého pohledu bída. Podlehl jsem reklamě, která byla finančně zajímavé, rychlost řipojení až 16 Mbit se však týká pouze VDSL. Už se těším na změnu, ta "rychlost" je někdy k vzteku. FUP není žádné, to však vidím z dnešního pohledu jako standard. Tak přeji šťastnou volbu.

anonym (20.1.2012 03:15:38)

Tak já mám O2 ADSL 8Mbit aktuální měření 8,6 Mbit stahování 1024 kbit\s bez FUP odesílaní 480kbit\s

kaufly (18.2.2012 14:32:46)

tak tak, já jsem s ADSL spokojen.. než přišlo VDSL tak mi šlo ADSL 6.7Mbps což odpovídalo i od vzdálenosti ústředny atd.. co je na trhu VDSL rychlost ADSL mi stoupla na těch 8Mbps.. ale jinak rychlost bych tolik neřešil jakože za celí 2 roky používání ADSL jsem neměl ani jeden výpadek a nikdy se mi nestalo že by mi nějak kolísala rychlost.. dříve jsem pořád měřil 6.7Mbps před VDSL a teď mi to pořád měří kolem těch 8.5Mbps .. Download: 8 485,30 kbit/s (1 060,66 kB/s) 1 výborné Upload: 419,50 kbit/s (52,44 kB/s) 3 dobré Web odezva: 29ms29.9ms31ms 1 výborné Stabilita: 96.2 % 1 výborné

uživatel o2 (28.1.2012 14:26:11)

Opravdu máte oprávněné obavy, protože mám internet od o2 a ojediněle dosáhne 8Mb a upload naměřím od O,27 - 0,37. Co nejdříve od nich odejdu kvůly neustálím potížím!!!!!!!!!!

OSPF (1.2.2012 15:02:47)

A ke komu pujdes? V ADSL je telkac proste porad nejlepsi, UPC asi u sebe nemas, jinak by jsi u nej byl uz davno a u nakeho lokal wifi poskytovatele tedy hodne stesti.

Mužík (23.2.2012 17:29:07)

Jestli máš jinou možnost najít si jinýho poskytovatele, tak to udělej. O2 je horší a horší!

p.michaelos11@gmail.com (17.3.2012 09:25:57)

Dobrý den, chtěl jsem se Vás zeptat jestli ,už jste se rozmyslel? Pokud ne?Tak se Vás zeptám na co čekáte?Telefonica O2 Vám dá pevný internet již od 400 Kč i s dph.Já osobně využívám Internet optimal až 8mb/s a upload 1mb/s a nemůžu si stěžovat i dokonce s Tv flexi.Co se týče torrentů spokojenost jede mi to cca 1mb/s ,ovšem záleží na se a pe. Co se týče ostatních serverů okolo 800kb/s.Jestli tak ozvěte se na můj email: p.michaelos11@gmail.com jsem pracovníkem O2 není problém ,zodpovědět veškeré otázky telefonicky (dostupnost,objednání a ostatní otázky...)Na email reaguji do 24h. S přáním hezkého dne