Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Rychlost připojení > rychlost stahování z Youtube

rychlost stahování z Youtube

Lukáš (5.10.2013 16:52:22)

Ahoj, poslední dobou mám problém rozumně koukat na obsah z YT. Download podle jejich statistik je kolem osmi mega, což by mě ani nepřišlo divné (když si udělám test rychlosti do NY, tak mi rychlost taky klesne, v tomto případě na 17/2, nebo na Tokyo na pouhé 1/0.4). Nicméně stalo se mi to již jednou, bylo to období několika dnů až týdnů, ale poté se vše samovolně vyřešilo. V období normálu, jsem byl schopen sledovat živ 720p případně s kratší pauzou na dostatečný buffer 1080p. Teď jsou však rychlosti asi tak pomalé, že mám problém se do kvality 720p, jež mám automaticky nastavenou, vůbec dostat. Pokud se mi to podaří, sleduji jen několika sekundové úseky. Poměrně pomalé stahování se však objevuje i na nižších kvalitách videa. Download z jiných stránek, ať už českých nebo cizích je v pořádku (nemám to však nijak podložené, jde jen o pocit). Připojení mám O2 VDSL 20/2. Taky se Vám to děje? Máte na vyřešení problému nějaký tip?

tapin (6.10.2013 18:46:23)

Bohužel mám podobnou zkušenost ( také O2 VDSL 20 ). Nenapadá mě, kde by mohl být problém.

speedsnail (3.1.2014 00:13:23)

U mě poslední dobou to samé. O2 VDSL 20. Rychlost stahování odpovídá tomu za co platím, ale youtube mě např. dnes nepřehraje už vůbec nic. Otevře se okno a nenačte se ani vteřina (když zkusím video stáhnout, rychlost je několik kb/s a trvalo by třeba 10 hodin..)

Pietru (10.1.2014 19:23:01)

Přesně tuto situaci mám druhý den a nerozumím, jak by se to dalo zařídit, když kontrola rychlosti připojení k internetu je 16 Mb/sec, ale stahování z Youtube je jen několik kB/sec,(jen občas tam naskočí stahování plnou rychlostí) mě to příde, že musí být omezení u mne na PC, třeba proto, že si nechci koupit placenou verzi stahovače videí???

Slipman@centrum.cz (14.1.2014 22:01:25)

Tenhle " problém " už O2 řeší z googlem 3 měsíce... Jako hráč online her potřebuju sledovat youtube, a s jejich netem to nešlo, byl jsem na prodejně, odstoupil jsem od smlouvy a sehnal si jiného poskytovatele. Teď se to vyřizuje tak uvidíme potom.. Rychlost jsem měl 20/2 A youtube nepřehrálo video ani v 144 kvalitě... No konec

m33 (7.1.2014 20:03:24)

stejny internet O2, stejne problemy