Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Modemy > ASUS DSL-N13 nastavení na O2

ASUS DSL-N13 nastavení na O2

anonym (8.6.2010 07:56:03)

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s tímtou routrem ohledně nastavení aby mi na tom běžela O2 TV?!?! Nedáno jsem si ho koupil nevím jak na něm mam nastavit porty tak aby jeden posílál data do TV a zbylé 3 byly normálně na pc. nastavoval jsem to podle tohoto, VPI 8 VCI 48 Kategorie služby: UBR without PCR PPP over Ethernet (PPPoE) Encapsulation Mode : LLC/SNAP - Bridging Uživatelské jméno: O2 Heslo: O2 Název služby protokolu PPPoE: nic Metoda ověření: auto MTU: 1492 Přípona IP protokolu PPP : nezaškrtnuto Použít statickou adresu IP : nezaškrtnuto Povolit IGMP Multicast : nezaškrtnuto Povolit službu sítě WAN : zaškrtnuto název služby : pppoe_8_48_1 ale pořád mi to nějak nejede, zkusím to ještě zapojit na přímo, bez splitru a uvidím, mělo by to bez problému fungovat ale pořád to nemůžu nastavit tak aby to fungovalo. Prosím o pomoc, mnohokrát děkuji

anonym (9.6.2010 12:07:05)

A umi ten router multiple pvc?

anonym (9.6.2010 16:30:28)

tady pisou, ze ano http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105I11006000000U2Z&Search=router%20&SearchType=1 jinak bych postupoval analogicky obracene tomuto postupu http://www.cz.o2.com/techzona/koncova_zarizeni/modemy/wifi_modemy_adsl/huawei_echolife_hg520i-nastaveni.html

Roman (11.6.2010 16:21:35)

no myslím, že odpovědi kolegů dosahují velmi nízké úrovně, proto se zapojím. Samozdřejmě musíš jeden PVC "okruh" nastavit na TV. To nastavení oproti výpisu, který zde vidíme je jinak v VPI -35 a potom se nenastavuje routing, ale tento okruh je jako bridge, protože STB buď mají IP adresy nastavené staticky nebo je přejímají přímo z ústředny. Takže nastavit jedno PVC na VPI 35 a bridge, přiřadit tohle nastavení jednomu portu, kde bude připíchnutej STB a mělo by to běžet.

Roman (11.6.2010 16:22:56)

promiň VPI je 8, ale VCI je 35.