Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Modemy > ASUS WL-600g - nastavení přístupu na USB z WAN

ASUS WL-600g - nastavení přístupu na USB z WAN

comp (13.8.2010 00:00:50)

Dobry den, prosim o radu. Mam novy WiFi router ASUS WL-600g a ADSL od O2 (s verejnou IP). S beznym nastavenim jsem nemel vetsi problem. Mam take nastavenou FTP sluzbu (zatim) na adrese a portu ftp://192.168.1.1:1111 Nemuzu ale nastavit router tak, abych se na nej dostal z WAN. Potreboval bych tedy poradit, jak router nastavit, abych se odkudkoliv na nej dostal z WAN na tuto adresu: ftp://verejna_IP:1111 Ne a ne to rozchodit. Do DMZ zony jsem nastavil svou verejnou IP adresu od O2, ale nejsem si jisty, jestli je to tak spravne. Jak je to s routovanim a NATovanim? Prosim o jakoukoliv radu. Uzivatelsky manual jsem precetl tam i zpet, ale tam toto neni nijak vysvetleno. Firmware 1.0.3.3.B

Indiján (31.10.2010 12:30:47)

Buď si na routeru zapnete "port forwarding", nebo nastavíte DMZ (což není příliš bezpečné. Vzhledem k tomu, že jste to tak udělal, tak Vám to zcela jistě funguje. Víc není potřeba. Tedy pokud ještě nemáte zapnutý firewall na počítači. Pokud ano, "otevřete" si na něm příslušná dvířka použitých portů TCP.

Indiján (31.10.2010 12:30:54)

Buď si na routeru zapnete "port forwarding", nebo nastavíte DMZ (což není příliš bezpečné. Vzhledem k tomu, že jste to tak udělal, tak Vám to zcela jistě funguje. Víc není potřeba. Tedy pokud ještě nemáte zapnutý firewall na počítači. Pokud ano, "otevřete" si na něm příslušná dvířka použitých portů TCP.