Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Modemy > HuaweiEcholife HG 520i - nelze připojit 2 NB po připojení prvního

HuaweiEcholife HG 520i - nelze připojit 2 NB po připojení prvního

Traktor (2.5.2011 23:24:35)

Ahoj, prosím, potřeboval bych fundovanou radu. Mám doma HuaweiEcholife HG 520i a mám s ním menší problém.. a) Když se pripojí NB, který je na stole hned vedle modemu, už se nepřipojí NB který je na opačném konci domu. b) Nikdy s tím nebyl problém až teprve teď. c) Pokud připojím ten notebook, který je u modemu kabelem, tak problém přetrvává! d) Když není připojen NB, který je hned u modemu, tak se připojím druhým notebookem v pohodě i přes celý dům. e) Podobný průšvih jako s druhým notebookem postihuje i mobil s wifi. Otázka: Mám si koupit nový modem, protože můj HuaweiEcholife HG 520i se prostě ojel, podobně jako auto? Nebo se něco změnilo v nastavení? Podotýkám, že tomu nerozumím a tak do toho nešťourám, jen když vypadne signál, tak se připojím kabelem, naťukám 10.0.0.138, dostanu se na klienta k nastavení modemu a tam dám submit na nastavení wireless LAN jinak nic až v poslední době jsem pár věcí zkusil. Vytvořil jsem druhou síť místo VOIP s WPA ale nefungovala pak ani jedna, tak jsem to vrátil zpátky. Problém přetrvává

kluk (12.6.2011 22:07:04)

pokusil bych se resetovat modem to tzv. továrního nastavení resetovacím tlačítkem