Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Modemy > VDSL Modemy

VDSL Modemy

Finito (13.5.2011 13:59:45)

Chtel bych se poptat, toho kdo uz ma, jake modemy O2 poskytuje? Cetl jsem o dvou typech:Comtrend a Huawei. V nabidce zatim vidim jen ten Comtrend. Druha vec je jestli ten Comtrend umi fungovat jako bridge? Chi pouzivat jen funkci modemu, mam vlastni MK router. (V dokumentaci k Comtrendu jsem sice neco nasel, ze by tam rezim bridge mel byt, ale otazka je jak to funguje). Diky

petr (13.5.2011 19:21:36)

Funkce bridge funguje bez problémů.

Finito (13.5.2011 21:45:15)

Diky za info

finione (11.6.2011 00:06:03)

Poradi nekdo jak ten comtrend nastavit na BRIDGE? Mam vlastni router (Mikrotik 750) a comtrend chci pouzivat ciste jako modem. Navod mi prijde trochu zmateny, nejaka nastaveni jsem uz zkousel, ale vzdy to koncilo resetem modemu. Diky

dworf (20.5.2011 03:32:19)

Forwardnul jsem si port v natu, u tohodle modemu, abych měl aktivní stahování torrentů, ale nevim jak ho zabezpečit, aby se zvenku netvářil, že je otevřenej, jestli to vůbec nějak jde, teda asi je to blbost, ale na starym zyxelu mi to na scaneru portů na pcflank.com hlásilo u toho forwardnutýho portu "stealted" a teď je tam open. Nějaká rada?

dworf (21.5.2011 20:21:20)

Jo, sem blbej, ona musí bejt spuštěná nějaká aplikace, která ten port využívá, pak se tváří, že je open, jinak je stealted.