Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Modemy > TP-LINK TD-W8961NB nastavení O2 TV

TP-LINK TD-W8961NB nastavení O2 TV

jakudo.trash@gmail.com (17.6.2012 12:09:49)

Zdravím, uvažuji o koupi nového DSL modemu protože ten od O2 je děsnej. Vybral jsem si model zmiňovaný názvu dotazu (konkrétně: http://www.alza.cz/tp-link-td-w8961nb-d290869.htm ). Z jednoho dotazu tady na fóru (https://www.dsl.cz/diskuze/1-obecna-diskuse/195288-o2-tv-a-modem) jsem pochopil, že by tento model měl jít nastavit na to, aby zvládal jak O2 internet, tak O2 TV. Ještě než ho koupím, bych rád, kdyby mi to někdo potvrdil. Díky moc:)

anonym (17.6.2012 16:52:13)

obávám se že zde nenajdeš nadšence, který překope speciálně pro tebe firmware pro tvůj modem, aby dovedl O2TV, toho nastavování je tam celkem dost, zkusil bych kontaktovat přímo dodavatele TP-Link, ty standardní modemy od O2 jsou bohužel vyráběny pouze pro český trh, který je ekonomicky slabší a aby to bylo u nás prodejné tak cena je předem určena objednavatelem, tudíž kvalitu v nich nehledejme, to se však týká všech odvětvích v ČR nejen v telekomunikacích, O2 má v nabídce modemy spolehlivější, ale ty jsou samozřejmě cenově jinde, ovšem pokud se služba člověku zalíbí a zvykne si, tak si pak připlatí, zkuste třeba na německým webu ZyXELu vyhledat P-660HN-T3A a uvidíte že nic neuvidíte :-)

jakudo.trash@gmail.com (18.6.2012 09:19:54)

no mě nejde o to, aby mi někdo překopak firmware speciálně pro mě. Jde mi spíš o to, jestli by mi někdo dokázal potvrdit, že podle toho návodu, na který jsem odkazoval ve svém prvním příspěvku, bude ten model, který bych chtěl nakonfigurovatelný. Potřebuji prostě kvalitní modem, se kterým nebudou problémy. Ten P660-HW T3 v2, co mají rodiče teď je děsný (poslední problém je, že se není možné připojit k wi-fi. Vždy se musí restartovat modem, aby to šlo). Ptal jsem se i přímo u O2 na nějaký lepší a ten pán v jejich obchodě vůbec nevěděl, že bymohli nějaké jiné nabízet (ani vlastně nevím, jestli rozuměl mé otázce:)). Nebo si klidně nechám doporučit i jiný modem (kvalitní!), který bude umět i O2TV.

anonym (1.8.2012 22:57:41)

na webu Techzona je pro ten ZyXEL nový firmware, kolega si ho už do něj nalil a prej v pohodě, klesla vytíženost procesoru, tak zkus taky