Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Hnutí za jeden den off-line

Hnutí za jeden den off-line

Anonym (3.4.2014 00:00:00)

Digitální řetěz jsme si k noze připoutali dobrovolně. S výjimkou několika málo zaměstnání skutečně nemusíme být k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Ale chceme být. 60 procent lidí si bere mobil nebo tablet na záchod, dvacet procent odpovídá na SMS nebo e-mail i při sexu. Že ho partner/ka u toho neroztrhne jak hada, je jiná otázka.

jinnai (3.4.2014 21:56:33)

Je to hezký na víkend odložit laptop, tablet, telefon a celej víkend někde daleko od civilizace chlastat. Ale pak z toho v pondělí bolí hlava a peněženka je prázdná.

Franta (4.4.2014 16:47:05)

Není přece nutné hned chlastat, znám i jiné možnosti víkendové relaxace i "relaxace".

volani.webnode.cz (5.4.2014 00:07:04)

Jak se liší relaxace od "relaxace" ? :)

Franta (5.4.2014 19:09:58)

Ožrat se jak doga a víkend pak prozvracet - nevím, jak pro koho, pro mne to není relaxace.

anonym (8.4.2014 07:59:02)

tyhle uchilne trendy tu stejně dlouho nebudou :) tedy trend vypnout "elektriku" jeden den v roce :) prostě je vidět že někteřá lide se nudí a vymýšlí kraviny vic článek :) . Ja osobně nejsem zavislý na to být online , mobil většinou zapomenu doma :) na pc, skype a google talk ignoruji lidi co prudí :) . Je faktem že na netu strávím hodně času skoro celý den "brouzdám čtu "atd , ale nemám problem z tím že bych internet musel mít v mobilu a furt u sebe !!! ale jsem starší genrace 70 léta :). O generaci 90 léta se to řící nedá ti musí byt online i ve spaní :) dost ldi v dnešní době nemuže bez mobilu a internet ani dýchat ! nejvíce mně ser*ou ti co čtou spravy na FB twiter atd za volantem za to bych sekal ruce !