Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Srovnání nejlepších virtuálních operátorů

Srovnání nejlepších virtuálních operátorů

Anonym (18.11.2014 00:00:00)

Na českém trhu je podle Českého telekomunikačního úřadu téměř osmdesát virtuálních mobilních operátorů. Ceny volání jsou často výhodné a pohybují se kolem 1,50 až 2,50 korun za minutu. Máte přehled o tom, kteří z nich nabízejí nejlepší nabídku?

Jirka (18.11.2014 12:44:24)

Tak místo velké trojky tu máme najednou velkou pětku. Toto není srovnání. To je pouze propagace 5 virtuálních operátorů, za kterými stojí velké řetězce a kteří se budou ke klientům chovat úplně stejně jak velká trojka.

Petr (18.11.2014 13:06:17)

Tak nevím jestli jsou tito virtuálové zrovna nejlepší, ale největší asi budou. Ono ale největší neznamená nejlepší, to by pak stačilo mít jenom jednoho operátora, který by byl vůbec největší a pak by byl podle této logiky i nejlepší. To tady ale už bylo a platili jsem i za příchozí minuty... Myslím, že pro zákazníka je dobré si vybírat z řad alternativních mobilních operátorů, kde dobré ceny nejsou vázány na odběr elektřiny, plynu, sázení sportky a nebo vydávání denního tisku typu Blesk nebo Mladá fronta a nebo nákupech v Tescu. Většina těchto "nejlepších" virtuálů jsou navíc majetkově propojení s O2, T-Mobile resp. O2. Pak se ovšem nejedná o alternativu, ale jen o značku - brand. Zákazníci kolikrát i fakticky uzavírají smlouvu přímo s některým ze tří operátorů, jen tomu neříkají O2, ale třeba Blesk Mobil... Můžu doporučit třeba EriMobile, volání i SMS jsou do všech sítí za 1,20 a balíček 60 min. volání se dá pořídit už od 94 Kč/měs.

Taška (22.11.2014 11:35:42)

MOBIL.CZ není vázaný na vydávání denního tisku. Můžete si ho koupit zcela volně. Jen předplatitelé MF DNES nebo Lidových novin dostávají při nabití bonus 30% kreditu navíc.

storin (20.11.2014 22:30:51)

Tomu teda říkám hodnotný článek..:-(

volani.webnode.cz (21.11.2014 09:01:47)

Mě připadá zajímavý opencall a odorik na předplacenky. opencall 1,80 Kč/min bez paušálů.. A odorik je nejlevnější, ale platí se poplatek 0,70 Kč na den pokud provoláte méně jak 100 Kč, Osobně používám mobil.cz a dobijím kredit tak jednou za 3 měsíce. Používám hodně idos jízdní řády a pak hlavně SMS, mail a jabber a operu mini. Mám pouze hloupý telefon a i ta opera je použitelná po vyčerpání FUP - překročení doby. Volám normálně, ale možná budu volat přes zpětné volání přes odorik. Mám sice telefon symbian který umí HW SIP, ale volám tak málo, že to nepotřebuju :) Tady je kalkulačka která vypadá docela použitelně: http://ifon.cz/ Flat tarify co jsem koukal před časem jsou od 400 Kč měsíčně u virtuálů bez závazku a bez internetu..

Maki (21.11.2014 15:03:40)

no tak to nevim, treba na Tarifomatu v tabuli cti a hanby jsou tihle virtualove oznaceni jako docela spatni a lidi s nima nemaj dobrou zkusenost.

Marek (14.4.2015 09:30:12)

který z nich ponuka nejrychlejší internet a po vyčerpání dat se radikálně nezpomalí ?

Petr (6.5.2015 11:39:38)

Já používám Tesconobil s dvojnásobným kreditem. V praxi to vypadá tak,ze dobiji za 350 měsíčně,pripise se mi 700, 350 utratim za 1GB internetu a zůstane mi 350 na volání,v rodině si měsíc voláme zdarma a těch 350 mi na ostatní volání stačí. Nenasel jsem lepší nabídku. Tesco ale od února již tento produkt nenabízí,má nyní jen v podstatě úplně nezajímavé předplacené karty