Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jaký tablet pod stromeček?

Jaký tablet pod stromeček?

Anonym (5.12.2014 00:00:00)

Vánoce jsou za dveřmi a vy stále váháte, jaký tablet pořídit svým blízkým? Na trhu je nespočet různých přístrojů, který je ten pravý? V kategorii těch nejdražších tabletů v podstatě nemůžete šlápnout vedle, záleží spíš na tom, jaký preferujete operační systém. Těžší bude výběr mezi levnějšími produkty. Některé z nich jsou velmi kvalitní a bez problémů je budete moci využívat ke každodenní práci. Dejte si pozor, některé tablety mají sice nízkou cenu, ale také slabý výkon, špatný displej a na běžné brouzdání po internetu, čtení e-mailů nebo přehrávání videí jsou téměř nepoužitelné. Nechte se inspirovat malým přehledem tabletů, které jsme pro vás vyzkoušeli.

anonym (5.12.2014 17:49:48)

žadný :) je to věc v celku na nic! tablet z androidem nic moc neumí , a tablet z win 8.1 je zase naprd jelikož náky patlal v MS zmrvil aktualizaci win 8.1 tak že pokud tablet aktualizujete , tak vám přestane fungovat GPS !!! spusobuje to ovladač (zištování polohy win) tedy jeho aktualizace ! a nejde to spravit jedině reinstal win ! a pak neprovádět aktualizace aby vám fungovala GPS

Jablickar (6.12.2014 09:26:45)

Máte si pořídit tablet s iOS a bude vám fungovat vše jak má. A není zas tak úplně pravda, že je drahý. Mám 4 roky iPad 2 a funguje v pohodě a dostanu do něj i poslední aktualizasi iOS. To se u jiných značek nestává ;-) Samsunga už bych musel 2x vyměnit :-D

nejablíčkář (7.12.2014 02:11:46)

To jsou ale kecy placeného posluhovače kyselých jablek.

anonym (22.12.2014 07:19:45)

Tak ono je v celku fuk co si kdo pořídí , jestli tablet od Ohrzyku nebo z Win případně android :) každý systém mám něco :) iOS sice funguje , ale zato šmíruje a bonzuje až to pěkný není WIn sice taky bonzují a šmirují ale da se tomu zatnout tipec :)))) Andriod muže šmírovat , ale zase je to systém aspon pro mně na nic :) tak že se vlastně člověk ani moc nevybere :) zatím pořát považuji Win za zlatou střední cestu , na rozdíl od Ohryzku kde si bez jeho souhlasu ani neuprdnete :)

anonym (11.12.2014 01:38:43)

A nefunguje ti čím dál pomaleji, s novými aktualizacemi? jako to mají ve zvyku vyladěné iphone? A počkej si až vyjde aktualizace, kterou tvůj tablet nebude podporovat, pak ti také přestanou fungovat nové aplikace :D

anonym (11.12.2014 01:44:29)

A ještě by mě fakt zajímalo, proč bys vyměňoval Samsunga, když čím novější Android, tím svižnější, narozdíl od jablíčka, kde je to přesně naopak. :D

Jablickar (15.12.2014 12:34:59)

Kdybys měl jablíčko, tak by ses nemusel ptát ;-) Ukaž mi, jak na 4 roky starém Samjungu rozchodíš nejnovější Android... Plácáš nesmysly :-D Ale já to nikomu necpu. Jsem s jablíčkama už 10 let spokojený a případi jako ty mě opravdu netrápí.

anonym (11.12.2014 01:39:53)

kde máte nVidia Shield? Teď ho mám na stole i s tím ovladačem a je to fakt pecka.

Luba (27.4.2015 17:37:28)

Ten bych nechtěl... Ale můžu doporučit ASUS Transformer Book - http://www.expert.cz/asus-transformer-book-t100ta-dk014b-win8/ :)