Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Windows 10 již od zítřka

Windows 10 již od zítřka

Anonym (28.7.2015 08:00:00)

Již ve středu 29. července se dočkáme dlouho očekávaného operačního systému Windows 10. Společnost Microsoft umožní bezplatný upgrade pro majitele starších licencí Windows.

honza (29.7.2015 23:50:10)

cau je streda 23:49 h a stále nejde stáhnout jsem z hk

anonym (1.8.2015 06:36:45)

kdyby nešely stahnout vubec byl by to velíký pokrok u MS :) to zase bude schozených pc a domrvených :))) aspon budou prachy ale co z toho když pak je člověk od rana do večera v praci že :) A když to vemu z pohledu spětné kompatibility tak nejlip na to jsou xp a 7čky , 8 a 8.1 stoji za prd co se týká spětné kompatibility ! jestli MS pokračoval v mrvení spětné kompatibility tak 10tky ani zadarmo !!! osobně nepotřebuji system ve kterém mi nefunguji věci které potřebuji ! a buhužel ani od "jablka" neni system kompatibilní z tím co ja potřebuji :) takže jedu na zlatych xp a 7čkách ! jako přiklad : skuste připojit osciloskop od UNIt přez usb k pc z win 8.1 :) win najdou ovladače, řikate si super ale prd, ovladače win sice stahnou ale jak si už je nenainstaluji ! skončí to hlaškou že win zablokovaly instalaci ovladaču z duvodu ochrany ,nic víc vám neřeknou ! v XP a 7čkách neni problem ! ovladač je v systemu !!! tak pokud si takhel MS představuje spětnou kompatibilitu dik nechci

Boris (1.8.2015 22:46:47)

Minutu ticha za češtinu... :-/

xxx (7.8.2015 05:55:07)

Windows 10 jsem již stáhl a plně funguje. I mně jako lajkovi se povedl plně nainstalovat. Tak nevim, kdo a kde má problém.

anonym (9.8.2015 21:41:52)

Na češtin prdím :) tady nejde o to jestli se povede w10 naistalovat ale spiše o to co w10 dělaji ! w10 je system postavený na bonzovaní/praskaní/udavaní/špiclovaní lidi !!! dit w10 maji v sobě keyloger :( prostě vorchol drzosti od MS !!!navíc posílaji velice hodně "data/udaju" do MS a komu dal to nevím :) Takže pokud to nepujde vypnout nebo to uživatel vypnotu nebude umnět je w10 na nic ! aspon podel mně system který posila kdo víco kdo vím kam ! nemuže být bezpečný pro použíti na insternetové bankovnictví a na další věci ! ty udaje o bonzovaní a to že maji keyloger mám z netu stačí hledat na google :) ale je kažřdeho věc kdy žmu nevadí že mu firmy jak MS a jisté organizace lezou do soukromí !